• 06 Kasım 2017, Pazartesi 14:58
SELÇUKBORA

SELÇUK BORA

ŞEYTANIN AHİR ZAMAN TUZAKLARI

Paralel evrenler kavramı sonsuz sayıda dünyanın var olduğunu ve bizim bunların her birinde, birbirinden farklı versiyonlarımızın bulunduğunu, bu yüzden de hepsinin farklı olaylar zincirinin gelişmesini sağladığını iddia eder.

Bazı bilim adamları sırf Big Bang’in “evrenin bir Yaratıcısı olduğu” gerçeğini delillendirmesi nedeniyle ateist fikirlerine destek olacağını düşündükleri yeni arayışlar içine girmişlerdir. Paralel evrenler teorisi de böyle bir arayışın sonucudur.

Paralel evrenler düşüncesi, ne kadar ihtimal dışı olursa olsun her olayın başka bir paralel evrende gerçekleşebileceği iddiasını taşır. Bu teori, kaderi inkar edip, içinde yaşadığımız gerçekliğin, yüzlerce, binlerce, milyonlarca insanın iradeleri sayısınca çok sanal alemden biri olduğunu iddia ediyor.

Yani evrenin tesadüfen oluşabileceğini kanıtlamaya çalışıyorlar akıllarınca!

Neymiş efendim? Paralel evrenlerimizin hepsi aynı anda varmış. Buna rağmen biz içinde olduğumuzu sandığımız tek bir evrenimizdeki farkındalığımızı yaşarmışız. Potansiyel diğer evrenlerimizde yolculuk yapan diğer ben’lerimiz bize uyarı mesajları gönderebilirlermiş! Ahir zaman insanının masal ihtiyacını karşılamak için durmadan fantastik hikâyeler üreten film endüstrisi için paralel evrenler gibi sahte inançlar kullanışlı bir tema vazifesi görüyor. Dikkat ederseniz bu filmlerde iddia edildiğine göre, insanların her önemli (!?) seçiminde, yeni evrenler oluşuyormuş. Milyarlarca varlığın milyarlarca seçimi her nedense çatışmıyormuş…

Deliliniz nerede?

Zamanda yolculuk, paralel evrenler, üstün güçlere sahip kahramanlara dönüşmeler, yeniden bedenlenmeler, uzayda kolonileşmeler, mutant yoluyla ölümsüz bir varlığa evrimleşmeler gibi saçma-sapan bilim-kurgular, gençlerimizi, ellerindeki eriyip gitmekte olan ömür hakikatinden uzaklaştırıyor.

PARALEL EVREN DEĞİL, ÇAKMA (SAHTE) GAYB ALEMİ...

Bazı kimselerin, insanları, farklı boyutlarda ikizleri olduğuna inandırmaya çalışmalarının arkasında yatan asıl gerçek nedir peki?

Elbette bizden farklı bir boyutta yaşayan cinlerle bizi yan yana getirip cinlerin bizim ikizlerimiz, diğer yarımız olduğuna bizi inandırmak! Peki, kendileri bunun farkında mı? Hiç sanmıyorum! Her zaman olduğu gibi cinlerin kuklası haline gelmiş bir avuç ateist sözde bilim adamı, özde şeytanın adamı akılsızın zırvaları!

Yarın bilim adamı kılığında iş gören bu kimseler, tıpkı ruhlarla irtibat kurduklarını iddia eden (spiritüalistler) ruhçular gibi cinlerle irtibat kurup ‘’bakın farklı boyutta yaşayan bir varlıkla irtibat kurabiliyoruz’’ dediklerinde karşınıza çıkacak varlıklara karşı dikkatli olun! Bizden söylemesi!

Cin-şeytanları, sizi ikiziniz olduklarına inandırdıklarında yapacakları ilk şey merakınızı celp edip sizi yönlendirmek ve aldatmak olacaktır. Başka boyutları görmeden oradaki varlıklardan bahsedebilen şu sözde bilim adamı etiketli kişilere de şaşmamak elde değil doğrusu!

Daha varlığı kanıtlanamayan, basit birer teoriden ibaret olan ‘’paralel evrenler’’ düşüncesi ile ilgili ortada somut hiçbir delil yokken orada yaşadıkları ve NEDENSE? farklı boyutlarda yaşayan ikizlerimiz olduğu var sayılan HAYALİ varlıklara iman etmemizi istiyorlar bizden! Nedir bu aceleniz? Kulağınıza kim fısıldıyor sizin? Melekler mi yoksa şeytanlar mı?

Ruhçuları da yıllarca böyle aldatmadılar mı? Aldatmaya da devam ediyorlar. Farklı evrenler, boyutlar ve yaşamlarla ilgili sebebi anlaşılamayan merakı yüzünden insanoğlu, cin-şeytanları tarafından asırlarca aldatılıp ahmak yerine konulmadı mı?

Düşünün, karşınıza tanımadığınız bir varlık çıkarak size farklı boyuttaki bir yansımanız/ kopyanız olduğunu söyleyecek ve siz de şaşkınlıkla buna inanıp ardı sıra gideceksiniz.

Şeytanlar, tıpkı teknoloji ve medeniyette bizden bir milyon yıl ileride olduklarını iddia eden ve uzayda E-5‘te drift yapan spor arabalar gibi ‘’kaykılan’’ araçlarıyla dolaşan sahte uzaylı abilerine benzer şekilde ‘’teknolojide bizden çok daha ileri seviyelerde olan başka evrenlerden geldikleri’’ gibi yalanlarla insanları aldatmak için farklı yollara baş vuruyorlar.

Ne de olsa uzaylılar ve ruhçuluk yalanlarının suyu çıktı artık!


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Site en altı
yukarı çık