• 10 Şubat 2019, Pazar 13:58
SELÇUKBORA

SELÇUK BORA

Reptilian nedir?

Reptilian nedir?

Bir kılıf olabilir mi?

Reptilianlar içimizde mi?

Reptilian diye ayrı bir varlık türü YOKTUR!

(Reptilien: insan vücudunu ele geçirdiğine inanılan uzaydan gelme yılan gözlü yarı insan-yarı sürüngen-yılansı varlık) ŞEYTANLARIN BİR YALANIDIR. Bunu anlamak için şeytanları biraz olsun tanımak, stratejileri hakkında az çok bilgi sahibi olmak yeterlidir. Şeytanlar, kötülüklerin kendilerinden bilinmemesi için hedef saptırmak adına tıpkı uzaylı yalanını ortaya attıkları gibi bir Reptilian hurafesi çıkararak yalan söylemişlerdir.

Yaptığım çalışmalarda (şeytanlarla konuşmalarımda) şeytanlar bu tuzağı pek çok kere alaylı bir şekilde itiraf etmişlerdir... Filmlere, yazı dizilerine, belgesellere, kitaplara konu olmuş bu ırk hakkında iyi şeyler söylenmiyor. Fantastik görünüşleri ve bu görünüşün tarifleri kulağa ve göze çok hoş görünmese de asıl ürkütücü olan şey huyları: insan bedenini ele geçirmek ve insanoğlunu kötü niyetleri doğrultusunda kullanmak.

Onlar, şeytanlara hizmet eden ‘birilerinin’ iddia ettikleri gibi uzaydan gelme farklı bir tür/ ırk değil cin-şeytanlarının ta kendileridir.

Genellikle uzaylılar tarafından kaçırıldığını ve kötü muameleye uğradığını iddia edenlerin, açıklanamayan garip olaylara maruz kalanların söylemleri ile oluşturulan reptilian tasviri doğal olarak ilk kez ‘ufoloji’ alanında kullanılmıştır. Ve sonrasında insanoğlunun dış dünyaya olan merakıyla dallanıp budaklanmış bir araştırma ve gözlem konusu halini almıştır.

Anahtar kelime: ‘Merak!’

Şeytan bir kere daha kılık değiştirdi ve halkın arasına daha önce uydurduğu binlerce sahte kimliğin yanında bir de reptilien kimliği ile çıktı. Cin-Şeytanları oynadı, dünyayı yöneten gizli örgütlere tabi insan şeytanları senaryo haline getirip filmlerde ve kitaplarda reklamını yaparak kamuoyu oluşturdu. Dikkat edilirse bu oyunlar insanların gelişimlerine ve bu gelişimle birlikte değişen ikna seviyelerine göre oynanıyor. Geçmişte karşımıza ermiş, peygamber, aydınlanmış kişi suretinde çıkan şeytanlar bugün uzaylı, farklı yaşam formları olarak çıkıyor.

Maksat ne mi? Hedef saptırmak.

Şeytanın, kendisini ve soyunu kötülüğün mimarı ve şekillendiricileri olmaktan çıkarıp bizleri, şerrin kaynağını dışarıda, başka gezegen ve varlıklarda aramaya iten zekice bir oyunla akılları bulandırmak…

Allah’ın bizlere bildirmediği pek çok tuhaf varlığın kainatta hem de bize çok yakın yaşadığını gösterip bizi kuşkuya düşürmek ve neden bu varlıklardan daha önce hiç bahsedilmediği hakkına bizi sorguya, dine ve yaratıcıya karşı şüphe içinde bırakmak. Kandırılmışlık hissi içinde bocalatıp isyana teşvik etmek. İnsanoğlunu, kainatta bizden çok daha zeki yaratık formları bulunduğuna, binlerce yıldır ilkel bir din anlayışı içinde bocaladığımıza, dini yanlış anladığımıza ve yüksek teknolojileri ile reptilianların hakiki din anlayışına sahip olduklarına inandırabilmek.

Bakın reptilianlar nasıl tarif ediliyor: ‘Reptlianlar sürüngenimsi varlıklar. Uzun kafa tasları, kocaman renkli gözleri ve kilitlenen bakışlar, dört parmak el ve ayakları, hafif kambur iskelet sistemleri ve kalın tırtıklı ve sürüngenimsi bir deri. Vücutlarını istedikleri şekle ve görüntüye dönüştürebildikleri için asıl görüntüleri ile karşılaşmalar ender zamanlarla kısıtlı kalmış… İnsanlarla iletişimlerinde ve ikna kabiliyetlerinde oldukça başarılı oldukları; huzursuzluk ve mutsuzluk meydana getirmekte, ayrıştırıp bölmekte, kin ve öfkeyi kitleler haline dönüştürmekte, medyayı ele geçirmekte başarılı roller üstlendikleri anlatılıyor. Oldukça bencil ve ben merkezli oldukları söyleniyor. Tüketim toplumu meydana getirmek, üretimden uzaklaştırmak, insanlığı değer yargılarından koparmak; duygusuz, sevgisiz ve tabii ki ‘Dünyayı istila etme arzusu’ ile yanıp tutuştuklarından bahsediliyor.’ Dünya tarihine -uzak yakın hiç fark etmez- kafanızı kaldırıp baktığınızda, hafızanızı tazelediğinizde bu özellikler size birilerini ve bir şeyleri çağrıştırdı mı? Anımsattı mı? Bir yerden tanıdık geldi mi? Yıllardır şeytan çıkarma seansları ile meşgul biri olarak açıkça söyleyebilirim ki bunlar düpedüz cin-şeytanlarıdır. İblislerin, kötü yanlarını saklayacak kılıflar bulmakta üstüne yoktur. Onlar yalan ve aldatmanın üstadıdır.

Cin ve insan şeytanlarıyla dolu dünyanın dışarıdan gelecek başka kötü mahluklara ihtiyacı var mıdır? Reptilianları hiçbir gerçekliği olmayan, kimi insanların, siyasetçilerin kirli işlerini ört bas etmek ve insanoğlunu böylece uyutmak üzere üretilmiş tamamen hayal ürünü varlıklar olduğunu zannedenler de ayrıca yanılıyorlar. Çünkü işin içinde cin-şeytanları var. Amaçları yine insanları aldatmaktır ama insanların kötülüklerini gizlemek için değil, yaptıkları kötülüklerin kendilerinden bilinmemesi için kimliklerini gizliyor ve farklı formlara bürünüyorlar. Dünyayı dolaşarak Reptilianlar ve illuminati hakkında seminerler veren David Icke isimli akıl fukarasını da başka türlü aldatmışlar.

Hiç bir dine inanmayan Icke’a göre insanları uyuşturmak ve kontrol altında tutmak adına dünyaya dış dünyadan din benzeri sistemleri getiren ve insanları böylece ayrıştıranlar reptilianlarmış! Reptilian ırkı meselesini ilk ortaya atan şahıs da kendisi! Kaynak? Kendisi, cin-şeytanlarının piyasaya sürdüğü sözcü, yerseniz… Onun teorisine göre İlluminati üyeleri pek çok insanın zannettiği gibi şeytanlarla irtibatlı basit bir örgüt değilmiş de nesiller boyu kan bağı ile devam eden, Reptilianların yeryüzündeki devamıymış. Icke’a göre insanları uzaylılar yönetiyormuş! Icke aslında İlluminatiyi yüceltme gayretinde.

Dünyayı yöneten ‘elit’ tabakanın habire kötülediğimiz ve alt seviye varlıklar olarak gördüğümüz şeytanların kontrolü altında oldukları düşüncesini çürütüp bu ‘sahte ilahları’ göklerden gelen sahte kahramanlarla yüceltmeye çalışıyor. İlluminatinin satanist ritüellerde başka boyutlardaki varlıklarla irtibat kurduğunu inkar etmiyor rama konuştuklarının cinler değil, uzaylılar olduğunu iddia ediyor. Ona göre reptilianlar sadece farklı bir gezegenden gelmiyor, aynı zamanda farklı bir boyuttan geliyorlar! Şeytanın, hizmetindekilerden ilk isteği insanların varlığından haberdar olmamalarıdır. Haberdar olmasınlar, ne Allah’ın ne de cinlerin varlığını bilmesin, hepsinin hayal mahsulü olduğunu düşünsünler.

Evet, reptilianlar herkesi farklı yollarla kandırıyor. Kimi medyumlar ise reptilianların uzaydan gelen şeytani bir tür oldukları masalını insanlara yutturmaya çalışıyor. ‘Size iki reptilian musallat olmuş, reptillianlar ifritlerden çok daha uzun boylu ve güçlüdürler!’ türünden yalanlarla havalı olduklarını (aslında musallatlı olduklarını) zannediyorlar, bırakın insanlara yardımcı olabilmeyi ortaya attıkları zırvalarla tedaviye muhtaç hallerini ve gözlerinin önündeki oyunlardan bile bihaber yaşadıklarını gösteriyorlar. Merağın anahtar kelime olduğunu daha önce söylemiştim. Reptilianlar, oyunlarının deşifre olmasını istemedikleri ve kendi kurdukları uydurma sistemi ayakta tutabilmek için kendilerini ancak ‘gerçeği’ arayan, farklı boyutlara meraklı insanlara gösterebileceklerini söylüyorlar! Size görünmeden önce ‘gerçek’ olduklarına şartlanmanızı istiyorlar! Şeytanın tuzağı meraktır ve tuzağına dini bilgisi olmayan insanları düşürmesi kolay oluyor. Allah bir kur’an ayetinde: “Ey iman edenler! Şeytanın adımlarını takip etmeyin. Kim şeytanın adımlarını takip ederse, muhakkak ki o, edepsizliği (yüz kızartıcı suçları) ve kötülüğü emreder…” (Nur, 21)


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


osman kibar osman kibar 10.02.2019 17:47

"reptilian" hmm ilk defa duydum okudum öğrendim. tşkr. daha neler bilmiyoruz kimbilir.

aicha aicha aicha aicha 25.08.2019 03:03

Birde Ben Allaha sığınacağım yerde onlara seslendim.ben ne yaptım ALLAH ım. tabiki içimizdeler ama üç harfliler onlar seni sesini duymaları bile yeterlidir alaya almak .bu medyamit yazari doğru söylüyor.uyanin artık.

Engin Engin 21.01.2020 12:37

Bana büyü yapıldı senelerdir işkence çektiriyorlar.İnsanlarla konuşuyor.onunndilini nasıl bağlayacağım.

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Site en altı
yukarı çık