• 13 Ekim 2018, Cumartesi 21:20
SELÇUKBORA

SELÇUK BORA

Cinlerin yaptığı büyüler!

CİNLERİN YAPTIĞI BÜYÜLER...

İnsanlar birbirlerine büyü yaptıkları gibi cinlerden de bazılarının büyü ilmini bildikleri ve insanlara büyü yaptıkları doğru mudur? Cinlerin yaptığı büyülerin bulunup imha edilmesi nasıl olur?

Bu mesele çok mühimdir ve ne yazık ki toplumda yeterince gündeme getirilmez, konuşulmaz...

Cinlerin insanlara çeşitli yönlerden pek çok zararlar verdikleri bilinmektedir.

Gözden kaçırılan en önemli husus ise bu varlıkların zarar vermek istedikleri kişilere aynı zamanda büyü de yaptıkları ve yaptırdıklarıdır. Zira büyü ilmi, cinlerin çok eskiden beri bildikleri kadim bir ilimdir.

İnsanoğlu ile savaşta büyü, şeytanların en çok başvurdukları yollardan biridir. Bedeninizde cin varsa her an büyüyle karşı karşıyasınız demektir. Sayıları ne olursa olsun fark etmez…

Büyü ilmi, yedi büyük günahtan sayıldığı ve insan hayatını alt-üst edebildiği için şeytanların göz bebeği, büyücü ise şeytanın yardımcısıdır.

İblis, doğrudan büyü yaptığı gibi büyünün baş aktörüdür de. Cinlere büyü yapmasını öğreten ve onları insanlara gönderen de İblistir. Büyü yapmayı bildiği ve öğrettiği gibi İblisin hizmetinde bu ilmi iyi bilen pek çok büyücü rahip vardır.

‘’Tuttular da Süleyman mülküne dair şeytanların uydurup izledikleri şeyin ardına düştüler. Halbuki Süleyman inkâr edip kâfir olmadı, LAKİN O ŞEYTANLAR KÂFİRLİK ETTİLER; İNSANLARA SİHİR ÖĞRETİYORLAR ve Bâbil'de Harut ve Marut'a, bu iki meleğe indirilen şeyleri öğretiyorlardı…’’ (Bakara, 102)

Yukarıdaki ayeti meseleye ışık tutması açısından paylaştım…

-Cinler bir bedene girdikten sonra tıpkı insanlardan büyücüler gibi büyü yapıp ‘üstüne okudukları’ malzemeleri çeşitli ORGANLARDA saklarlar. Bunlar, cinler tarafından yapılan işlemler oldukları için insanların bunları çıplak gözle görmeleri mümkün değildir, bizim boyutumuzdaki bir nesne bir cinin eline geçtiğinde boyut değiştirir yani, onların alemine geçer, görünmez olur, cinleri gören kimseler ise bu büyüleri rahatlıkla görebilir.

-Cinlerin yaptığı büyüler, insanoğlunun elinin ulaşamayacağı, akla hayale gelmeyen gizli yerlerde saklanabildiğinden insanların ya bu büyülerden haberi olmaz ya da kişi belli başlı bazı şikayetlerle bir hocaya gittiğinde, hoca bu ilme yeterince vakıf değilse kişide büyü olduğunu ve ancak bu büyünün insanlar tarafından yapıldığını söyler, yanılır.

Hoca, ya görüştüğü şeytanların yalanıyla insanlara bu iftirayı atar veyahut cinlerin de büyü yapığını bilmediğinden büyüyle karşılaştığında suçu insanoğlunda arar. Şeytanı, Hocaya bir insan gösterip ‘büyüyü yapan bu!’ diyerek yalan söyler. Hocanın bilip bilmeden çoğu kere iftira attığı bu kimseler de genelde kişinin en yakınlarından biri olur ki bu kimselerin arası bozulsun. Yani şeytanlar hocaya, ‘’büyüyü yapan bu kadının-adamın teyzesidir, görümcesidir, kayın validesidir’’ gibi sözlerle iftira atarak bu kimselerin arasına kin ve hased tohumları eker.

-Bu sebeple bir kimse sizde büyü olduğunu söylüyorsa ona asla ‘bana büyü yapan kişi kim, adını verin?’ diye isim sormayın! Size eğer bir isim verilirse o kimse hakkında hemen su-i zanda bulunmayın, meseleyi etraflıca araştırın. İftiraya, vesveseye, öfkeye, yalana kapılmayın.

 

-Hocaya; ‘’bana kim büyü yaptı?’ diye sormak yerine ‘büyü insanlar tarafından mı yoksa cinler tarafından mı?’ diye sorun. Bu konuda bir bilgisi yoksa veya ‘ne fark eder canım, büyü büyüdür!’ gibi ifadelerle meseleyi geçiştirmeye çalışıyorsa orada iki dakika daha durmayın çünkü o kişinin kendisine bile faydası yoktur.

Peki cinler kime, ne için büyü yaparlar?

-Büyüden maksat her zaman zarar vermektir. İnsana vesvese veren, vücuda girip insanın yapısını bozan, ruhsal ve fiziksel rahatsızlık veren bu varlıkların insanoğluna büyü yapmadıklarına inanmak saflık olur. Büyünün iyisi yoktur, ‘ak büyü-kara büyü’ gibi süslü ifadelerle büyüyü temize çıkarmaya çalışanlar ancak şeytana hizmet ediyorlar.

-Kendisine büyü yapılmış kimselere, hak yolunda olan, dini için mücadele edenlere, haramdan uzak duranlara, Allah rızası için hizmet veren kimselere, Allah rızası için kitap yazıp ilmini paylaşanlara, kuran kursu hocalarına ve talebelerine musallat olmaya çalışırlar. Hedef kitleleri öncelikli olarak müslümanlardır.

Cinlerin Büyüsü Nasıl Bozulur?

-Bu bir uzmanlık meselesidir. Yalnız bu büyüleri bulup bozmakla olmaz, büyü yapan cinleri de bulup konuşturmak ve sonra yok etmek zorundasınız. Aksi halde siz büyü bozdukça onlar yaptıkları işlemlere devam edeceklerdir.

-Cinlerin yaptığı büyüleri bulup iptal etmenin en kestirme yolu, seanslarda bu varlıkları yakalayarak konuşturmak, bu büyüleri ne zaman, nerede, hangi malzemelerle ve nasıl yaptıklarını öğrenmek ve büyüleri kendi elleriyle getirtip ortaya sererek üzerlerine okumak, iptal etmektir. İnsanlar tarafından yapılan büyüleri bozmak için Kur’andan ne okunuyorsa onların büyüleri için de aynı ayetler okunur.

www.ruhsaldestek.com


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


Mustafa Mustafa 08.04.2019 03:23

Hocam şükür ki bu konuda bi yazı buldum bana aşık olan bi cin evlenmek istedi defalarca kabul etmedim hocaya gideceğimi duyunca o gece bana büyü yaptılar sonra cinle konuştum benim olman için büyü yaptık dedi ve yarın hocaya bostan yere gidersin hoca beni görür ama bizim yaptığımız büyüyü göremez dedi ben yine de hocaya gittim bişeyler verdi kullandım 2 senedir gelmiyor du ama o daralma ve huzursuzluk

Mustafa Mustafa 08.04.2019 03:27

...huzursuzluk hep vardı 2 sene sonra tekrar başka cinler tarafından rahatsız edilmeye başlandım ama bu gelen cinle rın o eski cinin yakinları olduğunu biliyorum benden bişeyleri imzalamami istiyorlar yine kabul etmedim şimdide kardeşime musallat olacağız dediler 1 aydır kardeşim de rahatsız ben ne yapacağımı şaşırdım bu cinin yaptığı büyü den nasıl kurtulacagim kime guvenecegim bilmiyorum herkes bişeyler biliyor ama bu konuda kim ne kadar biliyor bilmiyorum her gittigim hoca başka bişey diyo valla en Son cildircagim

Ercüment Ercüment 10.08.2019 16:38

Allah yar yardımcın olsun cinler seninle ahitname imzalamak istiyor yani ruhunu şeytana satmanı istiyorlar sen sınandığının farkında ol ve rahat ol

Veysi Veysi 04.09.2019 12:04

Hocam seans nedir nasıl yApılır

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Site en altı
yukarı çık