• 01 Haziran 2020, Pazartesi 13:30
OSMAN KİBAR

OSMAN KİBAR

Rolçalıcı gafiller!

ROLÇALICI GAFİLLER

-sözde tc.yi kurmak için uğraşan ve buna rağmen hakları yenen boyunlarından asılan mazlum müslümanlar mavalına dair

-bi'tür mağduriyet şehvetiyle kıvranma mevzusuna dair

-algı okuma değerlendirme yanlış düşünme rolbiçme/rolçalma sapmasına dair

*

hiçbir şekilde yokuz o çirkefte şer işte. yani “işbu rejimi biz (müslimîn/müslümanlar) ne zorlukla kurduk (tabii kendi devletimiz olan osmanlı.yı yıkarak!) sonradan kötüler (kötülük dini müminleri) yönetimi ele geçirdi hazıra kondu (1.meclis 2.meclis safsatası falan) eh biz de mağdur olduk”. öf be bilader bu ne menem bi mantık ırzageçilmesidir! "saldırganlardan kurtarılan sonra da kurtarıcıların ırzına geçtiği tecavüz mağduru masum kız gibi olduk" benzetmesi de tam bir sapkınlıktır şeytan aldatmasıdır. hayır efendim amcalar en başta neyse sonda da öyleydi yani her zaman ispatiye (pozitivizm) dinsizlik nefret rakı ve apaçık islam düşmanlığı. yok öle kandırılma(mız) sonradan işin başka.ya dön(üş)mesi falan.

misal: abdulhamit han hal fetvasının yazıcısı elmalılı hamdi pisi ve hıkdeyicisi m.akif ve said-i kürdi (said okur // amca sürgünde bile “karıncaları cumhuriyetçi olduğu için seviyorum” der) vb. başta neyse sonda da odur yani osmanlı düşmanı cumcum yanlısı rejimşakşakçısı eleman taifesindendir. rejim onları sürmüş dövmüş sövmüş hapsetmiş lakin onlardaki osmanlı nefreti hiç azalmamış ve daima rejime sadık kalmışlardır. Nerden bakılsa enterasante bi hastalanma hali. iskilipli atıf da az osmanlı düşmanı değildi hani! capishe!

benze(t)me: rusya.da bolşeviklerin (komünist) maşevikleri (ılımlı isyancılar?) ekarte etmesi gibidir mevzu azbuçuk. ve biz (müslümanlar/halk) yokuz bu oluş.ta biz onlar gözünde it eniki bile “değiliz” idik be. yani durduk yere kendimize rejimdonu (rejimrolü?) biçmeyelim. sonradan biz.den sandıklarımız/saydıklarımız baştan beri hep öteki.nin/kötü.nün kazanan.ın silahlının güçlünün tc banisi/kurucusu u.k’nin (birleşikkırallık/ingiltere) yanında idi. hani askerde dinsiz alkolik çirkin çapsız basit banal eksi yetersiz chapeli dünyayı -ancak- ilkmektep seviyesinde algılayan ağzıbozuk ssasduruştaki erlere dayak atıp kendini güçlü sanan nato.cu comtanın (yüzbaşı kadar falan) masasında (mükellef sofradır hâ) rakı yerine sözde gazoz içen ezik silik kişiliksiz ödlek müslim asteğmen tipolojisi vardır ya aynen onlar gibi. ulan oturmasana hadi oturdun kalksana hadi kalkamadın bi’şey yeme içme ulan bre gafil terbiyesiz. azcık bi celadet be. durumlar aynen selanikörgü elalışkanlığı / capishe!

ez-cümle..

xx.yy ilk çeyrekte yapılan edilen bi’şey yok "biz" diye bi’şey yok "biz" yokuz. Peki neyiz/nerdeyiz: köylerde kıyı köşe mahallelerde (getto/waroş?) yemen ç.kale şehit çocukları dulkarılar hasta yaşlılar olarak “kaçma” bilmediğimizden rejim tarafından asılmayı bekledik. ve güçlü (güç.ü ele geçirmiş) suçlular (mütekebbir güruh) geldi ve evdeki kuran.dan besmele.den başımızdaki takkeden takıldığımız tekke.den sevdiğimiz mekke.den ötürü bizi astı. ev önünde kokana kadar üç gün sallandırıp bekletti ki ibret ola.. ne kin imiş be bilader. kafir bunu yapmadı yapsa da yakışırdı. hani gel de şimdi (1oo yıl sonra) malum halaskaran-ı zabitan.ı tapınçla!

onu bunu boşverin de..

yav adamların bayram seyran angı andaç uygulamaları da mı bi’şey söylemiyor size/bize be. var mı lan sizin köyde (b)öyle bir kutlama tarz û usulü. evet onlar kurdu onlar yedi içti astı kesti kutladı (bkz. cumcum baloları en pespaye meşale alayları selanik rakıları vb.) göbek atması (bkz. tc-yasadışı kostüm giyimli öğrenci folklör ekipleri) dedesinin asılmasını unutup camlara bayrak asması da size/bize kaldı (benzer örnek için bkz. ö.seyfettin.den hikaye, “hürriyet bayrakları”). öyle mi.. hayır efendim bu değil böyle değil işbu şapşallık aptallaşma şırfıntılık manyaklaşma mankurtlaşma toplusalaklaşma kabul edilemez dahi hiçbir ahlakta/dinde yeri yoktur.

hmm “ille de” mi deniyor.. o halde katiline tapmanın celladına aşık olmanın da bi sıtandartı usul û erkanı var ve bilmediğin konu(yu) git mektebinde oku(yu) önerelim bari.

tutlu olsun

*

hmm gönülçalıcı afetlere gelince..

onlarla uğraşmak da kafir eline tutsak düşmekten az beter bela değildir hani / rabbim esirgeye.


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Site en altı
yukarı çık