• 07 Ekim 2021, Perşembe 18:29
OSMAN KİBAR

OSMAN KİBAR

Rejim tapıncı!...

REJİM KUTSAL TAPINCI / KUTSAL REJİM ANGISINA ATIFLAMALAR

rejim kutsal tapıncı / kutsal rejim angısına atıflamalar-1

..selanik yöresi karga kovalama festivalinden estantaneler hiç bulunulmayan bi savaşta gösterilen kahremanlıklar haftasonu (per. öğleden-sonra cuma tamgün) kutsal mekan perapalas çilingirleri bilahare ist. işgal altındayken aynı otelde kahreman ing. zabitlerle yan odalarda ikamet aynı masada visky (rakı?) demlenmeler.. amma da zor bi mücadele imiş be bilader. onu bunu ittir ediniz de sizin köyde dandix bi otelin bile bi gecelik fiyatı kaç pezzo acııba? hani meraktan yoksa berber fahri.de o taraktan çook.. hmm hadi gidin de ist.da adıgeçen palasın bi benzerinde (muadil) bi gece gecelemeyi bi deneyin de görün ebenizin örekesindeki desenleri (unutmayın dedenizi kesenleri). arz ederim yani.

görüldüğü üzre ekönömi bi bilimdalıdır. rejimdüttürüsü olmak ise öreke desenli bi'tür halıdır. tşkr.

hamiş: kahrolası bi dede(ktif) bi diger deyişle lanet olası federal (damn federalls/curse probable federale) atasözü şööle der: katile/hırsıza ulaşmak için parayı izle (suçluyu bulmak için olmalı herıld yoksa her köşebaşı “a.t.m”)

*

rejim kutsal tapıncı / kutsal rejim angısına atıflamalar-2

kuruiftira.. yok öyle mücadele falan kurtuluş murtuluş var osmanlıyı yıkma islamla müslüm halkla cedelleşme ve başarma. var tutsak düşmemiz şapka takke tekke mekke içdon faniladan ötürü asılma kesilmemiz ve “var” bu absurdizmi mantıksızlıkı sapıklıkı “suç”u cinayetleri gerikalmayı (bkz. ismail cem ipekçi, türkiye’de geri kalmışlığın tarihi, cem yayınları, istanbul-1971) 1oo yıl kaybetmeyi (xx.yy.ı ıskalamayı) 1oo yıl sonra dahi mağdur ve mazlumların torunlarından kötüleri ululama ucalama yüceleme. var katiline aşıklık celladına tapınç (bkz. dersim xalk/partisi oyunları festivaliyame) kutlu olsun (mu)

*

rejim kutsal tapıncı / kutsal rejim angısına atıflamalar-3

işbu ritüel ayin/törenler kahreman faşist-italy ve nazi-deutschland vb. eskinin vahşi sapık-rejimlerin yıkılmasıyla II.büyük savaş ertesi (1945) bütün adlar unvanlar madalyalar yeminler andımız.lar istiskal marşandizler kişi kişicik vee ilgili ne kadar fetiş idol ikon kült pagan tabu totem heykel sanem/senem put varsa imha ilga mülga eylenmiş barsak boşaltma yapılmış idi (ne şans / peki bizimki.. ne de şanssızlık / resmen karatalih). ez-cümle kutlamcı tapınççı arkadaşların (koca koca altmış yetmişlik sabunluklar) katıldıkları ayinlerin kaynak menba menşe mehaz köken vb. azcık bakıvermeleri önerilir. yok öle 23 model chape-recep peker kafası (ki bu adı bile ilk defa burda gördüğünüze eminim / ne utanç) xxı.yy ilk çeyrek falan.. yav durumunuz gerçekten kötü. evdekiler size (karı kızan) “ey herif hangi çağdayız elindeki cep.ten (cep tlf.) dün geçtiğimiz III.köprüden iha siha tiha miha uydularımızdan falan utan bari” demiyor mu / demiyor!

*

rejim kutsal tapıncı / kutsal rejim angısına atıflamalar-4

ah o “ünlü” vahşi yıllar.. italy faşisto party & camicie nere (karagömlekliler/genç faşistler) giysileriyle (kara önlük?) rağğt hazzroll dikkeet.. yerler toz kafalar yoz saçlar boz ve lise mezunu örtmenler nezaretinde (ki gerçek bir gözaltıydı hani put tapınç töreninde bir bebe yanlışlıkla öksürse / többeler olsun yiyeceği sopa miktarı bir araba idi ki ortada araba / benzin kokusu dahi yoktu) öksürme demişken öksüren kişi verem.den iki ay içinde geberip gider idi şöyle ki: mendile damlayan kanın rengi ilk önce pembe sonra kızıl sonra karakızıl olur ve ölünür idi. unicef bedava bcg aşısı vermek ister cari rejim reddeder idi. peki çocuk ölümleri / hiç şööle bi merak edip araştırdınız mı hani rejimin asr-ı saadet yıllarında ist.da açlıktan falan ölen 13 bin bebe! yanmasadan bir amca “peki rejim şiirleri” mi dedi.. hmm ah o sanat eseri edebi harikalar.. köyümün türkülerine ninemin dualarına benzemeyen yıllar sonra italy ve franceden intihal olduğunu -ancak- anladığımız o dizeler/tekerlemeler utanç-efşan! azz dostum en kötüsü de ne idi / şu idi: zekamızla alay ediliyordu ve biz bunu anlamıyorduk zira çocuktuk. peki şimdi 6o.ın yanlış tarafında bulunduğumuz şu yıllarda hala aşağılanmaya (hem de gönüllüsünden) devam mı.. ben bunu -izninizle- reddediyorum aptal olmayı reddediyorum ve insanlaşma mümkündür diyorum “zevk hezimeti beğeni zilleti // zevk bıkımı beğeni yıkımı” çağdışı (misal xx.yy ilk çeyrek) rejim ritüellerine rağmen

*

rejim kutsal tapıncı / kutsal rejim angısına atıflamalar-5

Onlar her tür mesleki yetersizlik dünyadışılık yanında bununla atbaşı giden bir kalitesizliğin de biricik temsilcisi olmakla kendilerini “hiçlik”e mahkum etmiş bulunuyor ve biz de onları cezaların en ağırıyla tecziye etmiş bulunuyoruz: Unutulmak! Evet yüzyılımızı çalanlara ruhumuzu parçalayanlara beynimizi boşaltanlara bizi şapka takke tekke Mekke besmele iskeleden ötürü asanlara cezaların en kalıcı etkileyici en acı olanından “unutulma cezası” veriyoruz/verdik / kutlu olsun (mu)

*

rejim kutsal tapıncı / kutsal rejim angısına atıflamalar-6

-"Vahşete sinfonia" (olur mu olur)

-Vahşete Çağrı // Vahşetin Çağrısı mı..

-Hmm Usa.lı yahudi yazar Jack London’ın (yahya londralı) Beyaz Diş’in (Vhite Fang, 1909) tersi gibisi kaleme aldığı bir hayvan kitabı olarak hatırlanıyor (the Call of the Vild, 1903).

-At.a senfoni (ata.ya diil / amman ha / amanı biliin mi) üstad Necip Fazıl’ın alışıldıkdışı bir eseridir (bkz. Ata Senfoni, Türkiye Jokey Kulübü Yay. İstanbul-1958).

*

rejim kutsal tapıncı / kutsal rejim angısına atıflamalar-7

“esaretimiz kutlanamaz” buna hiçbir vicdan katlanamaz

-yıkacaaz bu kafir manyak katil zamandışı putçu suçlu jakoben Honduras usül regimeyi

biz müslimîn (müslümanlar) olarak “bu gece” mevlid (doğum) kutlaması yapacağız zira şirk bizi bozar

-1oo.yılcılarla aynı fikirde / zikirde değiliz capishe / eh haliyle aptal olmayı reddetmiş bulunuyoruz ve ayrı dünyalar kişileriyiz yer gök birleşse (kıyamet?) bu iki zıtlık uzlaşamaz binaen-aleyh leküm düniküm veliyedin

*

rejim kutsal tapıncı / kutsal rejim angısına atıflamalar-8

eveet tc.deki bütün okulları (üniversiteler falan) bilcümlesini kapatsak n’olur.. hiçbi şeycik olmaz hatta hayal edemeyeceğimiz güzelliklere hayırlara vesile olur. manyaklık absurdlük sona erer. babadan oğula biladerden -öteki mason- biradere geçen prof.lar işsiz kalır. oo daha neler. bi düşünün. sabah (muhtemel c.tesi sabahı) okula başlıyonuz gidiyonuz aa bahçe okulönü ve duvar dipleri bomboş tören mören ören gören (kontrolör/diktatör mubassır gardiyan beyinyaran md. md.yard) yok (misal: bayrak töreni istiskal marşandizi falan yani) ders sanılan bazı piçlikler kaldırılmış (ilga) giyim kuşam gerçekten serbest unı-form (tektip) pantolane t-short vb. hayvanlıklar yok olmuş. ders gibi ders yapılıyor aa o da ne saat daha 14.oo falan olmadan dersler bitiveriyor niye / şundan / manyak/sapık ders denen ucubeler (afrika.da bile olmayan) kaldırılmış dedik ya ki bu tc okullarında derslerin üçtebirine tekabül eder. ama hemen scola.yı terk etmiyonuz niye zira isteyen laboratuara kütüphaneye spora gidiyor ve onlar asla ders değil isteğe bağlı nottan azade "kurs". hmm sınıfa bi giriyonuz ön yan arka ne kadar duvar varsa tertemiz hiçbi şeycik asılı kasılı basılı değil. aa çarşamba geliyo saat 14.oo suları isteyen öğrenci tıpış tıpış scola.yı terk ediyor. tören mören zeki müren yok rağğt hazzrool yok hizaya geeeç yok kıpraşmayın lan diye bağıran kıçını ve varsa başka organlarını yırtan bedenörtmeni md. md.yard.sı yok yaa ortalıkta hiçbi şeycik yok. döven söven aşağılayan küçümseyen putlayan şutlayan.. hayır mîrim hiçbirinden iz yook.. ee n’apçaz şimdi hani çok kötü fena da alışmıştık 1oo yıldır. hmm bu durumda uygun bi dövüş clup'e (fight club) yazılıp paraylan rağt hazrool çektirteceğiz (şınaw da uyar). 19.mais-renault kutlamalarına hazırlık kolay mı ööle. ve ayrıca mafya (kafir türünden) amcadan adam tutup dinimize ezanımıza kendimize sövdürteceğiz oramızı buramızı dövtürteceğiz başka çare yok. yani koley mi ööle çağdaş yaşamdan uzaklaşmak ha koley mii.. yanmasadan bi amcanın “bu kadar değişiklik din değiştirmelerde görülür” dediği görülüyor. hmm nasıl da haklı. 1oo yıl önce yenihayat/yenidin ihdas edilmişti (bkz. z.gökalp, yenihayat). hakketen de tc dinsizlik dinini bırakıp yeniden müslüm olacağız. bu müthiştir

*

rejim kutsal tapıncı / kutsal rejim angısına atıflamalar-9

katilineaşıklar cellladınısevenler toplusalaklaşmalar yardımlaşma ve dayanışma derneği gününüz tutlu olsun

Yaşşasıın.. 23nıssan-made in japan 19mais-renault 29hyundai-made in korean 30avgustos-ögüzt arabası 10tutam kasımpatı çiçek demeti üretim tesisleri vd. vee ayrıeten yaşasın 49mais-dacia festivalle (Russia)

(ayıbo rezaleto guneho vebalo zulümato cinayeto)

*

rejim kutsal tapıncı / kutsal rejim angısına atıflamalar-10

“put” Farsça “büt”, heykel ve sanem/senem ise Arapça. Put terminolojisinde fetiş idol ikon kült pagan tabu totem diye başlayan Bantu, Amerikan yerli dilleri ve Latin kökenli epey zengin bir külliyat dikkat çeker // ..şapşeker cinsine çeker.

*

 

 


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Site en altı
yukarı çık