• 14 Temmuz 2019, Pazar 16:02
OSMAN KİBAR

OSMAN KİBAR

Muhtemel 15 Temmuz ihtifallerine dair...

MUHTEMEL 15 TEMMUZ İHTİFALLERİNE DAİR

*

İnt. hesabıma bir 15 temmuz kutlama programı düştü. Baktım. Çok tanıdık geldi. Tc/chape resmi içeceği(!) olan tapınçlarla aynıydı. Eh haliyle bozum bozum bozuldum ânında çöktüm ruhen yoruldum. Çok üzüldüm. Gene o her zamanki bildik âh’lardan ettim.

Ol resm/merasim/tören/ihtifal şöyle başlayacakmış:

1.saygı duruşu ve istiklel marşi

2.çelenk sunumu

3.vd.

*

Ol esna şunları dile getirmişim:

1.

Ne kafirlik utançlık bi program lan bu böle chape ilçe kongresi (daha uymadı em. Assubaylar kumaroynama ve oynatmaderneği) açılış töreni gibi.. Reddediyorum ayıplıyorum küçmsüyorum değersizleştiriyorum iyiyi güzeli doğruyu yakışanı yüceltiyorum öneriyorum.. Többe töbe biz bunun için mi ölümü göze aldık ve 250 kişi bunun için mi öldü(k) 2-3 bin kişi bu uğruna mı yaralandı(k). Bi sevinme nasıl olur müslüman nasıl kutlama yapar değer(ler) tercihi nedir kafirlerden nasıl ayrılır bilemiyoruz ona yanarım. 15 temmuza dair sözde kutlama girişimleri/pilanları/programları tek kelime ile külliyen yerindibi dahi zevk hezimeti beğeni zilleti!

Bu millet 1oo (+80) yıl sonra ilk defa üniformalı kafir katillere "dur lan" dedi onun kutlamasını da "italy faşisto party-camicie neri" cumcum şeylerine benzettiniz. Ayıbo vebalo güneho cinayeto bre gafiller.. Eh artıkın bundan sonraki/sıradaki ilk darbe oluşta laci giysili gıravatlı keltoş bazı amcalar eşliğinde çiftetelli/göbekhavası oynayarak alnınızda dingillerden bir çelenk nura doğru koşan türk genci operasını sahnelersiniz / yakışır(t)

2.

Evet mevzu kısaca şudur: Ölümü göze alıp / ölüp 180 (230?) yıl sonra ilk defa bir üniformalı katil darbesini önledik. İş angı ve kutlamaya gelince ise sapıttık. Chape.den korkumuza (bkz. öğrenilmiş iliklere işlemiş manyaklaşma süreci) ve/veya şimdi altmış olsa(k) altı yaşından beri / ilmektepten beri (bkz. p.tesi sabah cuma derssonu gülünç utançlı basit banal düzeydenuzak vahşi nemrudi faşisto törenler) başka bir kutlama yolu usulü türü bilmediğimizden ve kültür üretemediğimizden her zamanki gibi n'apacağımızı da bilemeyip chape tipi kutlama yapmaya başlandı. Çünkü 180 yıldır hiç başarı üstünlük yaşamadık hep kaybediş hali üzre olduk insanlıktan çıktık raydan da çıktık mamafih sevinme nasıldır nasıl yapılır nasıl gösterilir onu da bilmiyoruz; ifade tarzımız yok bizim! Bi utanın titreyin kendinize gelin zira arş-ı ala titriyor be.. Daha ne diyeyim allah sizi/cümlemizi bildiği gibi yapsın.

3.

Biz o gece “böle” (bkz. çekilmiş onca cep/mobesse görüntüsü) geberdik şimdi konserli (bkz. geçimini vücuduyla/sesiyle sağlayan sıla karısı vb.) daha olmadı chape ilçe kongresi açılış töreninin aynısı kutlama programı yapılıyor/yapılacakmış.. Yav arkadaşlar bizim arkadaşlar niye salak! Ölürken Müslüman gibi ölmeyi -belki de şehit olmayı- beceriyoruz ama kutlama işinde putatapıcı ritüellere/ayinlere acayip tutsak düşüyoruz. Acaba diyôm bunca alışmışlıktan sonra hoşumuza falan mı gidiyô!

4.

İnt.te dönen 15 temmuz tanıtım filmine dair

Tamam da o karının başı niye açık. Müslüman tipolojisi olmayacak görünür olmayacak ille de dii mi.. "müslümanca bir film/gösterim/vizyon dilimiz" yok dii mi.. Ah gafil manyaklar.. Film çekmeyi bilmeyen aptallar biz geberdik lakin filimlerde onlar kazanıyor. Haliyle onlar da bu işe bi’şekilde şaşıyor. Ah müslüman gibi sevinmeyi bilmeyen/beceremeyen hatta bunu hiç düşünmemiş sapkın gafiller ve saz arkadaşları.. Kasaba girişine Ö.halisdemir’in putunu/heykelini diken anlayış.. zira putsuz bir tanıtma takdim ifade yüceltme yolu bilmiyor görmemiş duymamış akıl da edemiyor ille de Tc ilkmektep p.tesi sabah cuma derssonu yapılan o korkunç vahşi nemrudi "italy faşisto party-camicei nere" cumcum tapınç törenler zinciri taklidi.. dolansın o zincir bi yerlerinize yeter be ayıbo vebalo güneho cinayeto.. Vazgeçin többe edin varın gidin aççik gavur filmi seyredin. Görün bakın tören nasıl olurmuş orijinali nasılmış. Bırakın şu chapeli ilkmektep örtmenlerinden gördüklerinizi öğrendiklerinizi bil-umum put bilginizi ve onlara tapmayı.. Hani şimdi sorsam çoğunuz üniversite mezunudur.

*

Bilgi

1.ihtifal: Angı anma kutlama tören mören (yaşasın zeki müren!)

2."italy faşisto party-camicie neri" (italyan faşist parti-kara gömlekliler/gençlik kolları)

 

 


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Site en altı
yukarı çık