• 29 Ocak 2021, Cuma 18:04
OSMAN KİBAR

OSMAN KİBAR

Ezik büzük Müslümlük-IV

EZİK BÜZÜK MÜSLÜMLÜK-IV

Bu ara sil sil bitmiyor  (muharrir face arkadaşları’nı kastediyor // editörün notu) hepsi koca koca adam arada amaan nerde tırrak orda bırrak şeytan azapta gerek diyorum ama gene de yazık hepsi insan yavrusu. geçen gün trt.den emekli dtcf.li eski bir arkadaşı da sildim (ikinci silişim) tabii o da bizi (benim için üzülüyor kimbilir namazardı bana dair put.u sevdir diye allah.a ne dualar ediyordur) bizimkiler chape.li kafirlerden daha azgın (aslında bir chapelinin müslüm olma ihtimali vardır peki putçu bir müslümün arınma/tövbe şansı?) bizimkiler puta putçuluğa paganizmaya eleştiriye acayip/aşırı tahammülsüzler ve ebu-cehil.den daha şedit tepki gösteriyor. şunu bildim: put.a perestiji -kesinlikle- islama iman ile aynı görüyorlar (imanın 7.şartı olarak / belki de 1.) Allah putlarıyla haşr’etsin // amin. işbu tapınç (ayin/ritüel) vaktiyle komünist rusya.da daha sistemli uygulanıyor idi ve günümüz north-korean.da (ki başka kalmadı galiba) da sanırım daha usturuplu yapılıyor. yaw onların adamı en azından sağ be!

*

sevgili tatlısu müslümleri ödleklik etmeyin bi dik bi “insan” durun lan! öldüreceğiz bütün darbecileri deyin bi bakın hiçbi şey olmuucak hiiç acımııcak! öldüreceğiz ve kafir/katil darbeciler geberdiğiyle kalacak lan. 15temmuzda azcık/ucundan yaptık/tuttuk oldu (18o yıl sonra helesi) evet gerçeğini “öldürülmelisi”ni de yapabiliriz yapacağız da canlısı cansızı utlusu putlusu kutlusunu cümle sapıkusları imha edeceğiz evelallah..

*

“cellatkaraali çetinali kelali kılıçali ve sazarkadaşlarına saygıyla”

-ey şehit torunları -gene- 23nıssan-made in japanı kutladınız ama dii mi kafir anneler gününde (06 mais miydi?) de kimbilir ne şirinlikler yaptınız peki 19mais-renault için ne/ler düşünüyonuz sizi gidi okumuş (üniv. mezunu falan) müslüm oruçlu şehit torunları sizi ne cici katilsevici cellatokşayıcı şeysiniz siz öyle amcası..

*

“düşünme eğrisi / eğri düşünmesi” // yook değil “kal’a-yı eğri”nin fethi!

şöle bi’şeyler diyom..

-north-koren’a dair-

dede babadan sonra bugünlerde “kim jong un” önümüzdeki kâsım ayının münasip ve müsait bi gününde diyelim ki öldü sona bi şekilde k.kore normalleşti insanlığa geçiş yaptı dünya ile falan tanıştı (inanç düşünce girişim seyahat iletişim özgürlüğü gibi hiç tanımadıkları şeyler gibisi) sonra niyeti bozup “kim jong un” ve baba dedesi adına/için tşkr. anma angı övgü tapınç ayin ritüel karnawalle faşing festivalle ucalama ululama yüceleme (misal: yaşşasıın 23nıssan-made in japan 19mais-renault 29hyundai-made in korean 30avgustos-ögüzt arabası 10ad. kasımpatı çiçek demeti üretim tesisleri vd. vb.) yapıp etmeye başlasalar.. yav bi durun öle diil onlar öldü gitti diye ve ancak “rağmen” işbu nimetleri -ancak- tadabildiniz ulaşabildiniz dönüp de size yıllarca (misal: 1oo yıl falan) bunları dahi insanlaşmayı yasaklayan xx.yy.ı ıskalatan lig düşürten hayvanlaştıran manyaklaştıran mankurtlaştıran sistemli fakirleştirme sistemli cahilleştirme sistemli gerigidiiş sistemli işkence/öldürme sistemli soykırım (şapka takke tekke sikke mekke don çorap fanila vb. uğruna/yüzünden) uygulayan amcalara niye tabasbusta bulunuyor perestij ediyorsunuz sizin köyde utanma kavunu yetişmiyor mu hiç mi yemediniz -müslüm dinsiz fark etmez- yav hiç mi utanmıyor diğer canlılardan (misal: börtü böcek) çekinmiyorsunuz. többe.. töbe.

*

günümüz sözdemilliyetçileri tuhaf bi chape.li tc.ci xx.yy ilk çeyrek tapıcısı yahudi hayranı birer sapıkus olup çıktı ve biz (misal: eski ülkücüler) vaktiyle geberdiğimiz ilen kaldık gibi oldu. buna en çok da chape.li dinsizler şaşıyor ve yav diyorlar(dır) dinsizlikse dinsizlik kuran islam düşmanlığı manyaklık çağdışılık aptallaşma toplu salaklaşma nostaljik manyaklaşma vs. hepsi bizde peki bu okumuş (üniversiteli) müslümlere n’oluyor da bize hem de 23modelimize tapıyorlar oysa bize benzememek bizden olmamak için geberiyorlardı (gebertiyorduk) ve tarih onları haklı çıkarmasına rağmen (bkz. 199o.lar, komünizmin yıkılması turan.ın kurulması falan) niye samimi/abdestli putçu oldular ki...

*

“israil askerleri postalla camiye dalmış”

-a-a ne kadar tanıdık bir manzara.. tc rejimi 192o-1951 arası ve bol miktar darbe yıllarında -ki 1oo yıllık wahşi rejim tarihinin net 3/2.sidir- camilerde aynen böyle yaptı ve günümüzde sapıkus bazı müslüm şaşkınlar kurtarıldık amca yav diye 23nıssan made in japan kutluyor. ltf. kafirler arasında ırkçılık/ayrımcılık yapmayalım çok günahtır

*

sözde tc.yi kuran ve buna rağmen hakları yenen boyunlarından asılan mazlum müslümler mavalına dair”

bi’tür mağduriyet şehvetiyle kıvranma mevzusuna dair”

algı okuma değerlendirme yanlış düşünme rolbiçme sapmasına dair”

-hiçbir şekilde yokuz o çirkefte. yani “işbu rejimi biz (müslümîn) ne zorlukla kurduk (tabii kendi devletimiz olan osmanlı.yı yıkarak!) sonradan kötüler (kötülük dini müminleri) yönetimi ele geçirdi hazıra kondu (1.meclis 2.meclis safsatası falan) eh biz de mağdur olduk âbi”.

-öf be bilader bu ne menem (menemen?) bi mantık ırza geçilmesidir!

“saldırganlardan kurtarılan sonra da kurtarıcıların ırzına geçtiği tecavüz mağduru masum kız gibi olduk” benzetmesi de tam bir sapkınlıktır şeytan aldatmasıdır. hayır efendim amcalar en başta neyse sonda da öyleydi yani her zaman ispatiye (pozitivizm) dinsizlik (yahudilik / sabetaycılık) nefret rakı ve apaçık islam düşmanlığı. yok öle kandırılma(mız) sonradan işin başka.ya dönmesi falan.

*

-“bir çocuk ilkokula müslüm olarak başlayıp üniversiteyi ateist olarak bitiriyorsa biz düşmanı yanlış yerde arıyoruz arkadaş” denmiş..

-ek: işbu faaliyet bir “düşünme” eseridir. öyleyse beyin kullanmaya devam edelim ve şöyle yapalım: 192o.den bugüne işbu ülkede öldürme işini kim tasarruf ediyor // öldürme yetkisi ve güç.ü kimde? yani bizi 1oo yıldır şapkadan faniladan çoraptan takkeden tekkeden sikkeden mekke.den ötürü asan otorite kim.. diğer bir deyişle: 1oo yıldır bu ülkede brasil arjantina fiji russia bulgaria yunan eston leton danmarx italy zimbabwe dipçiğiyle dipçiklenen tüfeğiyle dü-pençlenen ipiyle iplenip asılan tek bir müslüm var mı // yook. ee öyleyse 1oo yıldır kim/ler öldürüyor bizi lan. şimdi -azcık da olsa- anladık mı katiline aşık olmayı celladına tapmayı 23nıssanın anlam ve önemiini. Hadi gelsin o zaman yaşşasıın.. 23nıssan-made in japan 19mais-renault 29hyundai-made in korean 30avgustos-ögüzt arabası 10ad. kasımpatı çiçek demeti üretim tesisleri vd.

*

“sahte fotolar mücellithanesi”

işbu vb. fotolar sahte. yok öle istiskal savaşı falan cepheye cebehane taşıyan karı karıasker (kadıasker/kazasker diil) çocukasker falan yook. küllüm uydurma sahte çakma yalan iftira. işbu vb. fotolar muhsin ertuğrul (ad.a bkz. hizaya geliniz) dinsiz kalitesizi tarafından kağıthane.de çekilen sözde yeşilçam filimlerinden aparmadır. ne kolay ne çabuk hemen kanıyorsunuz. peki “ben”e gelince niye inanmıyor “n’ayıır müslüm atalarımız karılarımız(!) işbu sapkın regimeyi kurup dikiltene kadar ne zahmetler ne azaplar çekti (ne rakılar içti) kendi ipini kendi çekti şapkadan takkeden tekkeden sikkeden mekke.den besmeleden iskeleden ötürü asılmak şerefine ulaşmak için” diyorsunuz // inşallah demiyorsunuz! buradaki mantık sapmasını -artık- anlıyorsunuz dii mi. ltf yapmayın etmeyin “mağduriyet şehveti”yle davranmayın. ayıptır günahtır vebaldir zulümdür (günayimo ayıwo webalo zulümo cinayeto) bu arada -sakkın ola- Tc/chape ve sözdeokumuş kullanışlıaptal  müslümlerin “ç.kale.de 253 sarıkamış.ta 9o bin kaybımız/şehidimiz var” yalanlarına da inanmayınız. tşkr. capishe!


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

yukarı çık