• 27 Ekim 2018, Cumartesi 10:13
OSMAN KİBAR

OSMAN KİBAR

30 model sapkınlık hortlaması

OTUZ MODEL SAPKINLIK HORTLAMASI

..Gece ıslak, havasında filimlerden emanet bir pus var ve az önce yağmur çisemiş

Cadde o biçiminden geniş kaldırımlar kalaba:

Yaklaşan göbek uzaklaşan kalçalar

topukta nalçalar

Arabalar vızır vızır:

mustang malibu impala ford fargo buick cherokee chevrolet..

binaenaleyh sürüsüne bereket

*

Yukarıda geçtiği üzre American araba markalarının çoğu -nedense- Kızılderili (red İndian) kabile adı idi (Çok bilinen o katil yansıma psikolojisi zaar). Apaçi (apachi) günümüzde Bağcılar vb. yöresi boşvermiş amaçsız gençlerin sözde sokak kültürü (saç modeli) yansıması iken aynı zamanda yine günümüz American helikopter markasıdır.

*

Eskiden yani biz delikanlıyken ve Tc acayip geriyken yani Somali’den beter iken.. araba hastasıydık (ve çenemiz de züğürd model) altından yel geçen rüzgar esen işbu American üretimi teknoloji harikalarını -hiç utanmadan- birbiriyle yarıştırırdık adlarını modellerini karıştırırdık gerekmez yere birbirimizin kalbini kırardık. Âh biz ne güzel cahildik / bi bilseniz.. neden yerlimalı yok/yapılmıyor diye falan düşünmezdik aklımız ermezdi ruhumuz henüz sinirlerimizi germezdi zira düşünme nedir nasıl yapılır ne tanır ne bilirdik. “çekecên altına hususiyi basacân gaza” (yallah şüfêr yallah apar meni / gibi) filan diye başlayan mabbetler ederdik. “hususi” özel araba demekti ötekiler taxi-dolmuş idi. Marka ve model olarak da “ellialtı şawrole”yi yüceltilirdik. Nedense ellialtı yılın(ın) modeli pek tutulurdu ya da biz öyle imiş sanırdık artık ne özelliği/gereği varsa.. Gerçi malibu ve bıyük (buick) da gözde idi amma varsa yoksa bizim için ille de ellialtı şawrole idi. Alaman malı audi bmw mercedes yanlıları ise elliatı şawrole yanında yaya kalırdı! O, hiçbir zaman sahip olamayacağımız hayallerimizi süsleyen dört tekerli asfaltağlatan eşekanırtan egzostbağırtan binek’in adı idi. Üniversiteli yıllarda şawroleye şehiriçi yedi kişilik taxi-dolmuş diye bindik arkadan öne doğru elden ele para ödedik “müsâyit bi yerde inek” diyerek indik.

*

Saded..

“..dur sabret bekle yoksay.. nereye kadar”

mevzu: kafir yahudi katil reşit galip (o/nlar galip biz/ler mağlup) ürünü sevgili kızı için yazdığı manifestomsu deqlaremsi şiirimsi üzerine..

“and” denen her yerinden (misal: Paçalarından) sanat ve edebiyat damlayan ol manyaklığı vb. yedikat yerin dibine geçirmeliyiz. amman dikkat! bu tür şeyler vaktiyle (30.lu yıllar) ruhhastası dinsiz çirkin katillerimiz tarafından uydurulmuştu. İlk önce regimenin mabed/siz şehri Ankara’daki bi’kaç okulda (ilkmektep) okutulmuştu. Bilahare Tonguç baba (hakkı Tonguç) tarafından regimenin amplaya demostique üretim merkezi olan köy enstitülerinde âmentü yerine ikrar kalp ile tasdik edildi (Mahut marşın da yaygınlaşması benzer bir süreç izlemiştir). Sonradan bütün ilkokul bebelerine ssaasduruş ve hazzroollda dikiltilerek söylettirildi. Ol esna bütün muallim ve bilumum muallimeler acayyip miktar trans cezbe tapınç (ve İslama hınç) hazzı yaşıyor idi. Âh onlar için ne nirwanamsı yıllar regime içinse ne asr-ı saadetler ve ne vazgeçilmez vazgeçilmesi teklif dahi edilemez âdetler idi ki Rabbim kurtardı.

*

amman diyôm amman amanı bilîn mi..

münderacatındaki abuk subuk sapık supuk ırkçı mırkçı hezeyan sözler bi yana içinde bi’şekilde geçen “türk” sözünü sakın “biz” ve “kendimiz” olarak/sanarak ve “müslüman türk” ve selçuklu alparslan osmanlı fatih vb. falan diye anlamayın hafazanallah arş-ı âlâ titrer yoksa! (bkz. ttk tdk thk ebk sek cehapek vb. kurum yayınları / doktora tezleri / mayatepekler kepekler köpekler ekler kökler kekler watan sizden hizmet bekler). hmm.. mezkur hastaruhlu katillerimizin “türk” dediği şey eti (hitit) sümer (hatta “mu” kıtası sakinleri) gibi putatapıcı vahşi kavimlerdir (bkz. etibank sümerbank vd.) ve sözde bizler de eti ve sümerlerin dölü olmuş oluyorduk (többe/sümmehaşa) bunu kabul etmezsiniz dii mi.. hmm bunlar gizli bilgi değildir adamların/idamların övüncüdür. onlar bunun kitabını yazdı rakısını içti bizlere kefen biçti kongrelerini topladı cesedimiz üzerinde hopladı konferanslar düzenledi üniversiteler kurdu parsellediler yurdu prof.lar üretti ödüller verdi ve soyadlar dağıttı madalyalar taktı. en son kafir katil ceneral a.kenan evren önceki yahudi katil reşit galip andı’na (1931) “hey ululmanitumuz bize de tattır ucundan azıcık muz” diye başlayan bölümü ekledi (1982) daha fazla yazmaktan haya (arı Maya) edip burda kesiyôm zira ne akıl ne beden (52 beden/ xL/iks-lârç) dayanamaz işbu tür sapkınlığa. bırak müslümanlığı normal/klasique putperestlik dahi kaldıramaz bu utancı ve cehape seviyesizliğini.

Bi’şekilde artık 2018 dünyasındayız her yer (misal: Kainat) cep tlf ve int. uydu iha siha ile kaplanmış iken yeter zekamızla alay edildiği 99 yıldır.. allah (cc) rus bulgar leh alman sırp mırp çek slovak eston leton begonya ukrayn özbek tatar kafkas kazak kırgız vd. halkı dinsiz katil manyak komünisto regimeden kurtaralı otuz yıl oldu hani nerdeyse adamların yeniden esir olma vakti geldi! neyse.. ne dersiniz bize de dünyalaşma normalleşme insanlaşma müslümanlaşma kurtulmuşma yakışmaz mı / yakışşır / hadi hadi gene iyyiz / mübarek olsun.

*

Voah diye gerindi ve uyudu

Ugh diye uludu

Yaşşasın Chavrolet Siu

Komançi Apaçi

Ve (son) Mohikanın baltasapı kardeşliği

Uluyönder ceneral Baltazar kalleşliği

haydi tütsün barış çubukları

kovalayın şu benzi solukları

çıkarın gömdüğünüz baltaları

sıyırın eskimiş balataları

sürünüz savaş boyalarını yüzünüze

Sürünüz mustangları solukbenizliler üzerine

*

Neyse..

Yetmişli yıllar Alamancı işçinin bindiği araba audi bmw mercedes vb. marka iken dönemin Tc cum.başkanı başbakanı cehape gen.başkanı wehbikoch vb. kodamanlar altmış model ford’a talim ediyordu (fortçuluk deyiminin işbu acı gerçekle bir ilgisinin bulunmadığını belirtmek bir insanlık borcudur, nitekim belirtmiş olduk (bazılarını da delirtmiş olduk).

*

İlgi/alaka mevzusuna gelince..

Ellialtı model şawrole olur da otuz model şaşkınlık/sapkınlık olmaz mı

Nerden baksan şawrole’nin -en azından- bir antique/müze değeri

Ötekinin ise ruhumuza hedeflenmiş füze değeri

Rabbim kurtara / âmin..


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


Kaan tutuk Kaan tutuk 27.10.2018 22:23

Valla hocam tam anlamıyla mükemmel tebrik ederim

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Site en altı
yukarı çık