• 29 Kasım 2018, Perşembe 10:11
MURADÖZDİL

MURAD ÖZDİL

Şeytana imanın esasları-1

Hayatta kalmak ve insan gibi yaşamak şu kısacık ömürde. Birçoğumuzun derdi bu. Dünya kalabalıklaştıkça hayatta kalma kavgasında daha çetrefil sorunlarla karşı karşıya kalıyoruz. Modernleşmeye ayak uydurma eşiğinde ebeveynlerin bıraktığı çocukluk travmalarıyla Narsizm, Mani-Depresif, Sosyopat (Anti Sosyal), Border Line (Sınır kişilik), Obsesif Kompulsif kişilik bozukluğu olarak olmazsa davranış bozukluğu olarak üstümüze oturuyor.

Günümüzde kurumsal şirket yöneticilerinin büyük çoğunluğu Narsist veya Sosyopat ; Patronlar dünyası Obsesif Kompulsif ve Border Line…

Alayımız hastayız. Şehir bizi hasta ediyor. Ruhlarımızı yaralıyor, tecavüz ediyor, ısırıyor, tükürüyor, tekmeliyor ve her şeye rağmen yediğimiz her darbede daha güçlü ayağa kalkmak zorunda kalıyoruz.

Yaşadıklarımızdan birşeyler öğrenerek. İnsanlardan ve hayattan. Tecrübelerimiz hayatta kalma ilkelerimiz halini alıyor:

 1. Sevgini hak edene sakla. Şaklabanlara harcama.
 2. Sorumlu olana karşı sorumluluk göster. Şefkatle yaklaşan enerji vampirlerine dikkat et.
 3. Olanla yetinmek yerine kişisel tatminin için daha çok çalış ve çaba harca
 4. Kendini kandırma. Kirletilmemiş BİLGİNİN ve BİLGELİĞİN temsilcisi ol.
 5. Mistik düşler yerine capcanlı hayatı yaşa.
 6. Sana tokat atana öbür yanağını dönme. İntikamını al ki kendine saygın olsun.
 7. Fiziksel, duygusal ve düşünsel yücelikleri sınırsızca savun.
 8. Şeytan öcü gibi gösterildiği kilise, cami ve havraların en iyi dostudur.
 9. İnsan dört ayaklılar gibi bir hayvandır. Kimi zaman onlardan iyi. Çoğu zaman onlardan beterdir. “Ruhi ve entelektel yüceliği” onu hayvanlar aleminde en acımasız yaratık yapar.

Yukarıdaki 9 ilke ŞEYTAN’ın mümin adayları için öğütlediği ŞEYTANA İMANIN TEMEL ESASLARI’dır…

Allah’a imanın altı şartının tam zıddı yani.

Haydaaaa…Ters köşe…Ne güzel bunlardan bazılarını ne güzel “onaylıyordunuz” yaşam tecrübelerinizle..

Hele de hepsini onayladıysan eyvah

SANA DA , İMANINA DA, RABBİN ŞEYTANA DA LANET OLSUN…

Eeee kalede gevşemeyeceksin beni okuyorsan. Ne bekliyordun anti-sosyal, alaycı yazar sizin dertlenmelerinize ortak olup pışpışlayacak mıydı sizi. Ninni kaseti alın ve kedinizle oyalanın eğer karşılıksız sebepsiz bir insanı sevmeyi unuttuysanız. Onun da sizi sevmesini bile beklemeden sevmeyi bilmiyorsanız yazıklar olsun size. Şefkati gram gram ölçerek akılla satıyorsanız yuh olsun size. Sabah akşam kazanç hesabı yapıyor ve yemek, içmek, seyahat etmek, cinsellikten başka bir şey düşünmüyorsanız yazıklar olsun insanlığınıza. Kör aklınızı ve bilginizden başka tutunacak dalınız yoksa, duadan bi haberseniz vah size vahlar size. Sürekli fresh ve hareket halindeki soytarıya özenirken mescidde uyuya kalan garibana miskin diye burun kıvırıyorsanız ruhunuz kokuşmuş kendinizden haberiniz yok. Öfke ve intikam ateşini merhametle söndürmeyi başaramıyorsanız ne öğrendiniz ki hayattan. Hayatı her türlü hedonistik tatmin peşinde koşmak zannediyorsanız genetik çöplüksünüz. İnsan olmaktan ve insanla Allah rızası için temas kurmaktan yıldıysanız eyvah size…

Bu hastalıkların hepsi sizde varsa ŞEYTAN’A İMANINIZ TAM ve ŞEYTANIN EVLİYASI olmuşsunuz bile…

Ama ama şu kısacık hayattan azıcık keyif almaya dair ama ama…

Yahu İBLİS’i ne sanıyorsunuz… İnsanları yalanla dolanla ve hileyle kandırıp, parmak atan ve kahkahalarla gülen sinsi pislik mi.

O dediğiniz Türk Filmlerindeki kötü adam. İblisle alakası yok.

İblis sadece sana kısa yolu gösterir, diğer yolu. “Bak gülüm” der sana içinizdeki ses. “Hayat zor. Çok debeleniyon iyi olacaaam, namuslu olacaam, doğrusunu yapacaaam diye. Bak herkese. Geride kalıyon. Onlar yapıyolar mı öyle. Bak. Bir de seni eziyolar kibirleriyle, güçleriyle. Dünya böyle bir yer. Para, güç ve iktidar üstüne kurulu. Çalış debelen düzgün olacağın da nolacak. Yiyeceğin bir kuru ekmek o da Allah vire. Bi daha düşün.” Az önceki sözlerde yalan var mı?

Sadece AKLIN, MANTIĞIN VE RASYONELİTENİN sesi…

Carpe Diem değil mi, herkese cinsel tercih ve yaşama özgürlüğü (Her türlü sapkınlığa saygı), Evrensel İnsan Hakları, Demokrasi, Bütün inanç ve inançsızlıkların hepsinin üstündeki insan öyle mi, her şey insan için…

Kadife Karanlık Puşt-Modern Çağın gevelediği her türlü rezalet.

Modern Çağ biterken insanı köleleştirdi İBLİS’İN KIYAMET BARONLARI… Kölenin bile bir haysiyeti vardır. Puşt-Modern rezalete ayak uyduran ŞEYTAN’IN MÜMİNİ ise METALAŞIYOR!

Nesneleşen İnsan Çağı!

Birbirlerine nesne gibi davranarak birbirlerini tüketiyorlar. Sonunda duvara tosladığında çağın en yaygın manyaklığına düşüyor…

TÜKENMİŞLİK SENDROMU…

Yukarıda maddelediğim 9 ilkenin SATANİZM’in temel ilkeleri olduğunu kısa bir kurcalamayla göreceksiniz. Şimdi biraz daha dehşet istermisiniz. ABD’nin Georgia eyaletinde GUİDESTONE denen bir anıt dikildi 1979 yılında. Devasa bir KİTABE…

Üzerinde şunlar yazıyor:

 1. İnsanlığı yaşayan yeni bir dil ile birleştir.
 2. Gerçeği, güzelliği, aşkı, sonsuzlukla ahenk kurma arayışını taktir et.
 3. Farklılıkların ve uygunluğun, gelişiminin çoğaltılmasını bilgece idare et.
 4. Kişisel hakları, sosyal görevler ile dengele.
 5. Tutku, inanç, gelenek ve her şeyi yönet.
 6. İnsanları ve ulusları, adil yasalar ve sadece mahkemeler ile koru.
 7. Bütün anlaşmazlıkları ülkeler üstü bir mahkemeye bağla.
 8. Küçük yasalar ve kulanışsız protokollerden kaçın.
 9. Dünyada bir kanser olma, doğaya yer bırak, doğaya yer bırak
 10. İnsan nüfusunu daima doğa ile uyumlu olarak 500.milyonun altında tut.

Neee! 500 milyon mu… İyi de biz 8 Milyar falan olduk insanlık olarak. Geri kalan 7 milyar 500 milyonu ne yapacaksınız KİTABE’yi diken abiler. İtlaf mı edeceksiniz. Neden olmasın. Nasıl olsa insanlığın çoğunu

METALAŞTIRARAK KENDİ KENDİNİ TÜKETTİRİYORSUNUZ.

ABD’de, belediyeden izin alınmış, bütün kurumlardan onay alınmış ve böyle bir devasa KİTABE dikilmiş…

Sırada ne var. Küçücük bir detay kalıyor. Dünyada yaşayan 15 insandan 14’ünü bir yolunu bulup katletmek…

Yeryüzünün görüp görebileceği en büyük ve en dehşetli soykırım. Fütüristik bir film anlatmıyorum. KAYA’yı gözün içine sokar gibi dikmişler.

Bilge Kağan bile önce yaptı, etti, gezdi, fethetti, geldi de öyle dikti ORHUN KİTABELERİNİ…

İBLİS’İN KIYAMET BARONLARI insanlığın gözünün içine baka baka 15 insandan 14’ünü öldürerek İNSANLIĞI KURTARACAĞIZ diyor.

Bu arada insanlık top yekün sıranın kendisine gelmeyeceğini umacak. Batı Avrupalı kendini üstün ve güvende zannediyor. Onlara asla sıra gelmez mi acaba. Amerikan beyazları da ayrıcalıklı sanıyor kendini. Bütün etnik temizliğin Asya ve Afrika’da yapılacağını umacak ve oturup sıranın kendisine gelmesini bekleyecekler.

En insanlıktan çıkmış ve METALAŞMIŞ halleriyle…

İnsanlığın bilgiyle, aydınlanmayla, teknolojiyle, bilimle ilerlediği geliştiği falan yok. Goethe’nin Faust’unu yazdığı sıralarda insanlığa dair değerlerini çöpe attı. Nietzche’nin delirme sanrılarında gördüğü yere doğru gidiyor:

KENDİNİ YOK ETMEYE !

İyi de kim ister ki böyle bir sonu.

İBLİS! Namı diğer ŞEYTAN!

İBLİS’İN KIYAMET BARONLARI deyip duruyorum kaç yazıdır. Dünya’da gücü ve iktidarı eline geçirmiş 13 aile ve bunlara hizmet eden Şeytan müminleri…

600 yıldır Yeni Dünya’nın 100 milyonlarca insanının hunharca katledilerek sömürülmeye başlanmasından beri verilen bir mücadele. Bu katliamlardan devşirilen zenginlikle beslenen Rönesans Sanatı. Antik Yunan’ın SATANİST PAGAN dininin resim ve heykel yoluyla ihyası. Leonardo Da Vinci ve Micaelangelo …

ŞEYTANPEREST usta ve dahi çırağı…

Allah’ın varlığı fikrine açılmış top yekün bir savaş.

Avrupa savaşlar ve katliamlarla debelenirken bütün bunları finanse edenlerin önü alınamaz zenginleşmesi.

Rothschild Ailesi 1850’li yıllarda Avrupa’nın bütün servetinin dört katı kadar zenginliğe sahipti.

Dehşet.

Şeytan’dan istediler. Şeytan onlardan ne istediyse yaptılar ve Dünya’da güce ve iktidara kavuştular.

Lanetli ayinlerde “ters pentagram” üzerinde (beş uçlu yıldız) günahsız ve bakir genç kız ve erkekleri kurban etmek ve kanını içmek, kedi kurban ederek kanını içmek, Allah’ın kutsallarına türlü hakaretler ve ardından her türlü sapkınlık …

Ne için bütün bunlar…

Örneğin kedi. Yüzüklerin Efendisi filminde o kötülük diyarındaki kuleden bakan gözün bir “KEDİ GÖZÜ” olduğuna dikkat ettiniz mi. “HER ŞEYİ GÖREN GÖZ”. Kedi mısırdan beri kutsal ve temiz kabul edilir Antik Mısırda. Nedir bu göz meselesi. Kedinin gözlerinin ışığı yansıtma özelliği vardır. Kedi bizim “CİN” dediğimiz diğer boyuttaki yaratıkları görebilir. Satanist ayinlerde Kedinin kanını içerek ŞEYTAN’ı görme ve ona yaklaşmayı umar ŞEYTANIN MÜMİNLERİ. Masum öldürerek kanını içme ve her türlü sapkınlığın da kendilerini TİNSEL olarak ŞEYTANA ADANMA ve YAKLAŞTIRMA için yaptıkları tamamiyle ezoterik, ruhlarını iyiliğe dair olandan arındırmadır.

Maksat ŞEYTAN’ın EVLİYASI olmaktır.

Dünyaya aydınlık, bilim, deizm, özgürlük, sınırsız sevgi, sınırsız tatmin pazarlamacılığını FİNANSE EDEN bu insanlık katilleri “mahrem ve gizli ayinlerde” bunları yapıyorlar.

Şeytan da onları ödüllendiriyor. Daha dehşetli şeyleri yapabilsinler diye. Ta ki 1 Dolarlık Banknottan türlü çeşit yerlere kadar gördüğünüz o “herşeyi gören kedi gözü” bedene bürünsün ve Şeytan’ı çıplak gözle görebilecek olan DECCAL ortaya çıkabilsin.

Bütün bu katliamların, sapkınlıkların bütün dünyada yayılmak istenmesinin, insanlığa çektirdikleri bunca acı ve ızdırabın sebebi bu.

Stanley KUBRİCK 1998 yılında Eyes Wide Shut adı son filmini çekti ve filmi Warner Bros’a teslim ettikten 4 gün sonra öldü. Kalp diyolar. Kin, öfke ve intikam diyecek halleri yok. Film Türkçeye “Gözü Tamamen Kapalı” şeklinde yanlış çevrildi. “Gözleri Genişçe Kapatılmış” daha uygun bir çeviri. Filmde sapkın cinselliğin olduğu Satanist (Şeytana Tapınma) Masonik ayin çok detaylı çalışılmış. Özellikle filmde bu ortama giren evli çifti canlandıran Tom Cruise ve Nicole Kidman’ın o sırada evli olması dehşet uyandırıcı bir detay. Film dehşet verici.

Film mekanı kurulurken İBLİS’İN KIYAMET BARONU Rothschild ailesinin evi birebir yansıtılmış. Yani yurdum masoncluğunun “Masonların öyle ritüeli yok” diye saçmalamasına “Rothschild evi mi gördün hayatında BÖCÜK” diye cevap verilebilir rahatça. Bütün bu sapkınlığın TİTİZ BİR MAHREMİYET içinde yapılıyor olması ayrı DEHŞET uyandırıyor. Bir çeşit DİNİ AYİN gibi…

Rothschild ailesinin Dünya’nın en güçlü 13 ailesinden biri olduğunu bilen bilir. Rockefeller ve Astor ailesi gibi. İBLİS’İN LANETLİ İMPARATORLUĞU’nun GÜÇ BARONLARI…

Ve ŞEYTAN’A TAPINILAN bir DİNİ AYİN…

Film paranın ve gücün her şey olduğuna inanan bir doktor ve eşinin para ve gücün merkezi ROTHSCHİLD AİLESİ evindeki bir SATANİST AYİN’de geçirdikleri ilk geceyi anlatıyor. Kendilerini sapkın ve hayvani dürtülerine teslim etmelerini.

“Gözleri Genişçe Kapatılmış” film için çok uygun bir isim.

Film ile ilgili sinema eleştiri yazılarını okumanız filmi izlemenizden çok daha faydalı olacaktır.

Stanley KUBRİCK Amerikan Sinemasında çok tartışmalı bir isimdir. 1960 yılında senaryosunu aslında McCarthy soruşturmalarından dolayı ambargolu olan Dalton TRUMBO’nun yazmış olduğu SPARTACUS filmi ile ismi parladı.

Dalton TRUMBO Spartacus filmine verilen En İyi Senaryo Oscarını 90’lı yıllarda alabildi. Medeniyetin medeniyetsizliği işte.

Otomatik Portakal, Full Metal Jacket gibi Amerika Film Endüstrisinin suratına tüküren harika filmlerinden dolayı hiçbir zaman Oscar alamadı ve takipçileri olan büyük bir sinema adamı oldu. En bilinen takipçileri Nolan kardeşlerdir.

KUBRİCK’in ölümü ile ilgili komplo teorilerinden biri de 1969 yılında ABD’nin Ay Yolculuğu filminin yönetmeni olduğuna dair verdiği tuhaf bir röportajdır.

Başrollerinde Aya ayak basan ilk astronot Neil ARMSTRONG’un oynadığı 1969 yılı ABD yapımı “AYA YOLCULUK” adlı filmin yönetmen koltuğunda Stanley KUBRİCK oturmuş olabilir mi?

Aya hiç gidilmemiş olabilir mi?

Kim bilir. Tek bildiğimiz ani bir kalp krizi sonucu bu tuhaf röportaj ve son filmini teslim etmesinden 4 gün sonrasında öldüğü…

Kubrick’in takipçileri Peter Jackson, Nolan Kardeşler insanlığı bu ŞEYTANA TAPAN İKTİDAR SAHİPLERİNİN oyunlarına uyandırmaya çalışan çok cesur ve ilginç işler yapıyorlar.

Yüzüklerin Efendisi, İnterstellar, İnception, Dark Knight 2, Truman Show gibi çok sarsıcı örnek ürünler veriyorlar.

Bir sonraki yazıda Tufan öncesine dönelim inşallah.

Biraz mitoloji, biraz israiliyyat, biraz efsaneler…

Euzubillahimineşşeytanirracim hiç aklımızdan çıkmasın inşallah.

Dünya’ya dair ne arzumuz varsa Allah besmeleyi kalbimizden ve dilimizden eksik etmesin.

Allah bizi Şeytan’ın diriliğinden ve RASYONEL TUZAKLARINDAN emin kılsın.

Amin…

 


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


Yasemin bağoğlu Yasemin bağoğlu 29.11.2018 14:07

Tüm samimiyetimle söylüyorum. aydınlatıcı bilgiler ile birlikte günümüz insanını ve dünyasını muhteşem bir şekilde tasvir etmişsiniz yürekten kutluyorum

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Site en altı
yukarı çık