• 02 Aralık 2018, Pazar 13:33
MURADÖZDİL

MURAD ÖZDİL

Fetönün ayak sesleri

FETÖ’NÜN AYAK SESLERİ

Kim derdi ki bundan 5 yıl önce bugün FETÖ Terör Örgütü olarak anılan Cemaat bu hallere düşecek. Dünün titrek ve korkak kalemşörleri her halükarda ince detaylara dikkat ederekten FETÖ’ye kalem sallayacak ve hayati olmayan yerlere kalem batırarak ufucuk eyleyecek.

Fetullah GÜLEN’in Türkiye’deki sesi soluğu Hüseyin GÜLERCE bile “ben bilmezdim böyle bir melanet olduğunu. Vay ne yanılmışım meğer” diye ağlaklanacak. 1994 yılında ben lise öğrencisiyken “”öğrenci evlerinde MGK Kararlarından Hocaefendinin haberi oluyor diye fısıldaşılırken Hüseyin GÜLERCE gibi bir isim 15 Temmuz’dan hemen sonra kanal kanal gezerek bu yapılanmanın yediği herzeler hakkında hiçbir şey bilmediğini gıt gıtlamaya başladığında eyvah dedim. 15 Temmuz’u piç edecekler.

Damat Tv kanalı desen 7 gün 24 saat yere göğe bangır bangır pür hamaset 15 Temmuz haykırdı. Eskitildi çürütüldü 15 Temmuz Halk Hareketi…

15 Temmuz’un evlatları aslan gibi ama her şeye rağmen maşallah. Bir FETÖ’cü iş adamını canhıraş bir şekilde mahkemelerde aklanma girişimine karşı gitti madalyasını iade etti. Gazilik maaşından da feragat etti. Aldıklarını da peyder pey iade edeceğini beyan etti.

Utandık mı!

Sıkıldık mı!

Gündemimizde seçim var. Önümüzdeki beş yılın Belediye Bütçelerinden rant paylaşımının haritası belirlenecek. Ağızlar nemli. Mesleği siyaset olan HELVACILAR piyasada. Bir soru?

AK PARTİ’nin ve MHP’nin Belediye Başkan adayları arasında kaç tane 15 TEMMUZ GAZİSİ var?

15 Temmuz gecesi gibi bir Şanlı Halk Direnişinden sonra piyasayı “helvacı çakallara” bu kadar mı kolay teslim edecektik Ey REİS…

Ey Sayın Devlet Başkanım Recep Tayyip ERDOĞAN…

Sen ki dün FETÖ’den tir tir titreyen; 17-25 Aralık sürecinden 15 Temmuz’a kadar dengede kalmak adına ter atarken filinta gibi olan; 15 Temmuz’dan sonra da günahlarını bildikleri için senin korkundan kah titreyen, kah iğne deliği kadar yer kaldıysa orayı yalamak için birbirini ezen YAVŞAKLAR sürüsünü isim isim bilen Kasımpaşa’nın kulağı kesik SON KABADAYI’sısın.

Ve O yavşaklar ki aklını fikrini okuyabilmek için maddi manevi ne kadar değerleri varsa ortalığa saçmaya hazırlar..

Zeki, fırsatçı, duygusal, küfürbaz ve vefalı DELİKANLI…

Bizi 28 Şubat Süreci melanetinden aldın ve buralara taşıdın. Sana bu milletin minnettarlığı o kadar derin ki.

80 yıllık yaraları kadar…

15 Temmuz gecesini kalbi seninle atarken gösterdi bunu. Gezi olayları sırasında seni havaalanında karşılamadık biz. Miting meydanlarında ezbere sloganlar haykırmadık hep bir ağızdan. “Beraber yürüdük biz bu yollarda”  şarkısını da bir çoğumuz seninle birlikte söylemedik.

Ama ne zaman Sezai Karakoç’un Ey Sevgili şiirini duysak senden içimiz titredi Allah şahittir. Biz “Dünya Sürgünümüzün” uzamasına yananlarız REİS. Ahmet KAYA seni hapishaneye uğurlarken konserinde gözlerimiz doldu Allah var ve Alimdir…

O geceden sonra bizi neyle tehdit edebilirler ki bundan böyle. Biliyoruz o gece kavganın kazanıldığı gün değildi…

KAVGANIN BAŞLADIĞI GÜNDÜ…

FETÖ’cülerin Ergenekon Operasyonlarıyla silkelenen Sol Kemalistler bugün meselenin ciddiyetine daha vakıflar.

MHP’nin attığı popülist safradan İYİ PARTİ diye FETÖ partisi kuruldu ve Meclise girdi…

Sultan Abdülhamid dönemi I. Meşrutiyet Meclisi gibi meclis. İki terör partisi milletvekilleriyle temsil ediliyor.

Peki ya AK PARTİ…

AK PARTİ imtihanı kaybediyor REİS…

FETÖ’cülerin 10 yıl boyunca at koşturduğu devlet ve belediye bürokrasisinde yerleştirdikleri iş görme haline teslim oluyorlar. FETÖ’cülüğe telim oluyorlar. Meydanlarda en yüksek sesle REİSS diye haykırıp zihinlerini ve midelerini ateş dolduruyorlar.

10 Yılda kurumsallaşan “Millete ihanet”le mücadele eden yok…

FETÖ ile yıllarca iş tutmuş ağalar her yerdeler hala.

Millet “Ne değişti ki?” diye soruyor.

2011 Genel Seçimlerine kadar siyasetle bir halt başarılamayacağına inandığım için oy kullanmadım. Sonra bir şey oldu. MHP Genel Başkan yardımcılarının kasetleri patlamaya başladı. Kürsüde Hz. Ömer’in günahları örtmekle ilgili kıssasını kibirli ve riyakâr gözyaşlarıyla anlatan Namussuz Fetullah MHP’ye CİA usulü operasyon çekiyordu…

Duy da inanma ilk atacağım oy MHP’ye mi olacaktı…

Yine Yerel Seçimden aylar önce seçimi kazanmayı başardın REİS…

İstanbul’da çok belirgin olan MHP’ye oy kayması ve kan kaybını önledin.

Binali YILDIRIM  kafasında sarı baret ile şantiya şantiya gezdirilirken hepimiz çok eğleneceğiz. Espiriler yapacak, yol diyecek, metro diyecek, köprü diyecek falan filan.

Ey Sayın Devlet Başkanım. Seçim kazanmak İstanbul’u kazanmak değildir. İstanbul’u kaybediyoruz. Oluk oluk kan kaybediyoruz ve FETÖ dalga dalga güçleniyor. FETÖ müminleri en riyakar ve sırnaşık halleriyle içimizde at koşturuyorlar hala. Bir el atıver. Sen el atmazsan herkes halinden memnun.

Dost sohbetlerinde! “Post Erdoğan Dönemi” konuşulmaya ve konuşturulmaya başladı bile…

Durum çok ciddi…

Ankara şimdilik ortada görünüyor. Ankaralıda Melih GÖKÇEK yorgunluğu var. Ankaralı 20 yıl o gevreğe mahkûm edildi.

Onun dışında seçim ittifakıyla kazanılamayan Büyük Şehirlerden bazıları da kazanılabilir.

Anadolu il ve ilçelerinde “vicdan kanatan” adaylara karşın Millet’in alternatifi var şükür.

MHP’nin adayı.

15 Temmuz Kahramanı milletim bu beldelerde işareti çakacak mesajı verecek…

İstanbul ise senin şehrin Sayın Devlet Başkanım Recep Tayyip ERDOĞAN..

Ey REİS…

Bir el at artık. Çöp dağlarını temizledin ama Belediye Bütçeleri çöp dağı, lağım çukuruna döndü. İstanbullunun suyu elektriği sorunsuz artık ama faturaları İstanbullunun kemiklerini sızlatırken, şehrin milyarder sayısı artıyor. Ulaşım giderek daha da kolaylaşıyor ama bir yerden bir yere kolayca ulaşan İstanbullu KÖLELEŞTİĞİNİ BIÇAĞIN KEMİĞE DAYANMASI GİBİ HİSSEDİYOR.

Dünün FETÖ’cülerini çeşme kenarlarında güzlenirken görmek istemiyor artık ve:

Sen el atmazsan kimse sesini çıkarmıyor.

Üstelik FETÖ’nün ayak sesleri duyuluyor.

Devlet görevlerinden atılan 10.000’lerce Fetöcü dandikten hilal bıyığı uzattı İYİ PARTİ ülkücüsü oldu, Kimi top sakallarıyla CHP Kemalisti oldu. Facebook, twitter, İnstagram tüm Sosyal Medya’nın altını üstüne getiriyorlar. “Çile çekme” faslının aslanları gibi çarpışıyorlar yemiyorlar içmiyorlar. Hala namaz kılıyor ve Allah’ın Kahhar ismiyle ve onlara geri dönecek olan ve KAHIR DAĞI gibi üzerlerine çökeceğimiz günü hazırlıyorlar.

Benim tüccarım, iş adamım işini bilir. Onlar içimizdeler hala, oynak bürokratımız da öyle…

İnşallah Belediye Seçimlerine bir ay kalasından itibaren onlardan darbe yemeyiz. Belediyelerde hizmetler aksamaz ve aralarından kurbanlar vermek pahasına “rüşvet ve yolsuzluk skandallarıyla” sarsılmayız. Bu seçime Belediyelerde içinizdeki FETÖ’cü hainlerle girdiğimizi sağır sultan biliyor…

Memleket sınırlarının dışında hala fingir fingir gezen, içeride “çile çekiyoruz” kafasıyla sahoş FETÖ’nün sessiz ve derinden ayak seslerini duymaya başladım.

Herkes akıllı ben mi deliyim yoksa. Yanlış mı duyuyorum REİS?

Sayın Devlet Başkanım Recep Tayyip ERDOĞAN…

Sen duymuyor musun?


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

yukarı çık