• 02 Kasım 2019, Cumartesi 10:53
MURADÖZDİL

MURAD ÖZDİL

Erdoğan'a 3 Kasım komplosu mu?

ERDOĞAN’A 3 KASIM KOMPLOSU MU?

Tarih: 3 Kasım 2019   Saat: Türkiye saatiyle 23.00 – 24.00 arası

Yer: Seattle Şehri ABD

Çok sıkı bir felaket komplo teorisinin odak noktası şu sıralar.

11 Eylül 2001 günü ABD’nin ekonomisinin merkezi kabul edilen “İkiz Kuleler”e bir saldırı olmuştu. Bugün buranın adı “Zero Point” yani sıfır noktası. İlk şok atlatıldıktan sonra gökdelenlerin çelik konstrüksiyonlarını eriten alevlerin arasından hiç zarar görmemiş, pvcsi zerre erimemiş “TERÖRİST KİMLİKLERİ” çıktı.

Ardından komplo teorileri ve belgeseller geldi. Usame Bin Ladin’in ailesi ve George Bush’un ailesi arasındaki derin iş bağlantıları, ortak petrol ve hatta silah satışı şirketleri ortalığa döküldü. Ancak çok az kişi beyin tokatlayan “Medya Operasyonu” arasında bunlara dikkat etti.

Bugün birçok ABD vatandaşı 11 Eylül saldırısının “İslamcı Teröristler” tarafından yapılmadığını düşünüyor. Hatta uç komplo teorileri saldırının bir çeşit Şeytana tapınılan “Satanist” kurban kesme ayini olduğunu bile iddia ediyorlar.

11 Eylül 2001 saldırısından sonra ne oldu peki. ABD Başkanı George W. Bush denen avanak önündeki promterdan okuyabildiği kadarıyla bir “Haçlı Seferi” başlattı.

Usame Bin Ladin’in Afganistan’da olduğu bilinmesine rağmen ABD Irak’a girdi. 80 ve 90’lı yıllarda Sovyet Rusya’sına karşı silahlandırılan Sünni Hanefi Talibanlara eşeklerle silah taşıyan Usame Bin Ladin. Biz Türkiye Müslümanları ise işgal altındaki Afganistan’da kafir Sovyetlere karşı Afgan Mücahidlerinin direnişini gözyaşları ve dualarla takip ettik.

ABD 11 Eylül 2001’den sonra Irak’ta bir buçuk milyon sivil öldürdü. Irak’ta ABD askerlerine karşı yalnızca “SÜNNİLER” savaştı. Saddam’ın idam edilmesi Irak’taki savaşı daha da alevlendirmekten başka bir işe yaramadı.

Ardından “gizli Müslüman” diye manyakçasına kurbanlar kestiğimiz Barrack HÜSEYİN Obama döneminde “Arap Baharı” diye itelenen Kuzey Afrika’nın yeniden bölüşümü savaşı başladı.

George W. Bush petrol fiyatlarının yükselmesiyle ortaya çıkan para bolluğunu Dünya ve ABD ekonomisini bir balon gibi şişirmişti ve 2008 kriziyle o balon da patladı.

ABD Halkı perişan oldu. 300 milyonluk ABD’de evsiz sayısı 50 Milyon’a çıktı. Gıda yardımı alan ABD vatandaşi sayısı ise 100 milyonu geçti. Bunların da yarısı ABD sisteminde oy kullanamaz halde. Bu şartlarda seçildi IRKÇI ABD’nin ilk ZENCİ başkanı…

Zenci dedikse de bildiğin zencilerden değil. Anneannesi ve annesi beyaz. İki kere Yahudi beyaz benizli mavi kanına batırılmış, Harward’da iyice çitilenmiş OBAMA…

ABD’de Demokratların iktidara gelmesi Rothschild Ailesinin iktidarı demektir. Cumhuriyetçilerin iktidara gelmesi ise İngiliz nüfuzunun payını arttırması demek. İçeriden kavga büyük çaktırmayın…

Arap Baharı Suriye’de Rusya duvarına tosladı. İngiliz ekonomisi Libya ve Mısır’da büyük kayıplar yaşamıştı. Obama CIA’sı Usame Bin Ladin’in ölümüyle El Kaide’yi ikiye bölmüş ve DEAŞ(ISIS) örgütü ile İslami maskeli terörü Bütün Ortadoğu, Kuzey Afrika, Avrupa, Orta Afrika ve hatta Asya’ya kadar yaymıştı…

İngiltere yılda 1 Trilyon Dolar zarar ettiren bu kepazeliğe Suriye’de dur dedi. Rusya ve İran’ı Suriye savaşında ekonomik olarak destekledi. Ardından Brexit geldi…

İngiltere’de hala Brexit kavgası sürüyor. ABD içinde 3 ABD ve İngiltere içinde iki İngiltere var. Kavga büyüdükçe büyüyor. İngiltere’nin Avrupa Birliğinden çıkması çok büyük bir kriz esasen. Fransa yeni düzende kendine biçilen role direnecekmiş gibi oldu ancak karısının ne halt karıştırdığını umursamayan geçmiş başkan ve ardılı Macron ile rolüne ısındırılıp alıştırıldı.

Bu arada DEAŞ devreye sokularak terör eylemleriyle halkın korkutulması da işe yaradı tabii.

Çok geç uyanan işçilerin “Sarı Yelekliler” eylemleri etkisiz kalmaya devam edecek…

11 Eylül 2001 olayının ardından ilan edilen “Haçlı Seferi”nin sonuçları Dünya için felaket oldu.

Peki 3 Kasım 2019 saat 23.00 - 24.00’de ne halt oluyor…

11 Eylül 2001 olaylarının ardından ortaya atılan komplo teorilerinde Geleceğe Dönüş filminden Matrix filmindeki Neo’nun kimlik kartına kadar ve daha birçok örneklerle bu saldırının aslında “Çok Kibirli” bir üst akılın saldırıyı yapacaklarının işaretlerini verdikleri geçiyor…

Ancak bu işaretlerin sıkıntılı tarafı saldırı yapıldıktan sonra ortaya atılmış olması…

Bu kez durum farklı…

İddia saldırı yapılmadan önce ortaya atılıyor. Simpson, bazı diziler, Bazı müzik klipleri ve filmlerde 3 Kasım 2019 tarihinde ve ABD saatiyle 13.10 sıralarında bir felaket olacağını iddia ediliyor…

Peki bütün bunların doğrudan Türkiye ile ilgisi ne…

Yakın zamanda DEAŞ terör örgütü lideri Ebubekir El- Bağdadi bir operasyonla ölü ele geçirildi. Ardından örgütün lideri seçilen kişi de öldürüldü.

Trump da hedef gösterir gibi Irak, Rusya, Türkiye’ye operasyona katkılarından dolayı teşekkür etti.

DEAŞ denen CIA güdümündeki örgütü lideri ABD tarafından öldürülmesi misillemeye zemin hazırlar…

Trump da hedefleri gösterdi…

DEAŞ gibi örgütlerin liderlerini ortadan kaldırmanın “Terör Örgütleri Lügatı”na göre misilleme bedelleri olur.

Nitekim 29 Ekim Kutlamaları sırasında 3 DEAŞ’lı yakalandı…

3 Kasım’da eğer 11 Eylül Saldırılarına denk veya daha büyük bir saldırı olursa eğer ne olur dünyada dersiniz…

Dünya Ekonomisine etkisi ne olur…

Barış Pınarı operasyonu ile DEAŞ’lıların hapishanelerden salıverilme gerekçesiyle başımız ağrır. Dahası Rusya, Türkiye, Irak’ta misilleme eylemleri ardı sıra gelebilir…

Ve özellikle 5 Kasım’da 3. Köprü ile Avrupa’ya bağlanan “İPEK YOLU” Projesini başlatmak üzere ÇİN’den kalkacak tren rötar yapar mı?

Geri sayım sürüyor…

3 Kasım 2019 Saat: 23.00 – 24.00

Herkes koltuklarına, dinine, imanına sıkı tutunsun…


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Site en altı
yukarı çık