Müslümanların başındaki 20 büyük tehlike!

Vahdet Gazetesi Yazarı Mehmet Şevket Eygi, Müslümanların başındaki yirmi büyük tehlikeye dikkat çekti.

Müslümanların başındaki 20 büyük tehlike!

Birincisi:  Dinde reform, dinde yenilik, light ve ılımlı İslam, BOP  gibi cereyanlar ve projelerdir. Bunların arkasında Siyonistler, Batinîler, Mutezile, Fazlurrahmancılar, yarı mühtediler vardır. Taqiyye yaparak kendilerini gizliyorlar. Milyonlarca  saf ve bilgisiz Müslümanı zehirlemişlerdir.  İslamın  reforma ihtiyacı yoktur, dinde reform olmaz (tecdit  olur). 

İkincisi: Gulüvv’a sapmış,  Tevhid  v e Tenzih akidesine aykırı sözler eden, mutaassıp  karnü’ş-şeytan Necdîlerdir.

Üçüncüsü: Sünneti ve fıkhı, ya tamamen, ya kısmen inkar eden mezhepsizlerdir.

Dördüncüsü:  Dini ve fıkhı oyuncak halen getiren Telfikçilerdir.

Beşincisi: Cihad fi sebilillahı,  hududullahı,  nice  Kur’an ve Sünnet  ahkamını  hükümsüz  bırakmak isteyen “Şeriatsız ucuz İslam” taraftarlarıdır.

Altıncısı:  Neo Batinîlerdir. Bunlar iman etmedikleri halde Müslüman görünerek ve her meşreb ve taifenin nabzına göre şerbet vererek, bin türlü yalan, hile, desise ile İslamı içinden  yıkmak istiyor. Onların çoğu materyalisttir (dehrîdir). Okur yazar ziyalı Ehl-i Sünnet mensuplarına, Batinîler hakkında ehliyetli ve icazetli  Kelam ilmi hocaları  en az on saat sürecek ciddî dersler vermeli ve onları bu konuda uyarmalı,  aydınlatmalı, bilgilendirmelidir.

Yedincisi:  Dıştan Müslüman görünen, gerçek dinleri  ise Museviliğin bir sekti-branşı olan Gizli Yahudiler.

Sekizincisi:  İran kökenli Meşhed Yahudileri. Bunlar kendilerini Şiî gibi gösterirler ama asıl olarak Yahudidir.

Dokuzuncusu: P(B)akraduniler… Bunlar üç kimliklidir. Asıl kimlikleri Yahudiliktir. Onun üzerinde Ermeni kimliği, en üstte iğreti Müslümanlık.  En sinsileri bunlardır.  19’uncu asrın son çeyreğinde Adana civarındaki Ermeni isyanlarını, devlete sadık Ermeniler çıkartmamış,  bunlar çıkartmış, sonunda bütün Ermenilere büyük zarar  ve ziyan  gelmiştir.

Onuncusu:  Kırımçaklardır.

On birincisi:   Kripto Ermenilerdir.  Tek kimlikli Ermeni vatandaşlarımızı tenzih ederek yazıyorum… Nüfusları en az bir milyondur. Alevî, Kürt kılığına girmişlerdir. Bu konuda bendenize inanmayan çıkarsa Türkiye gazetesinin  9 Şub.  2008  tarihli nüshasının  birinci sayfasında yayınlanmış olan”Ermeniler Asıl kimliklerine Dönüyor” başlıklı ve Melik Duvaklı imzalı  haberi okusun.

On ikincisi: Soygun, talan, rant peşinde koşan, karpuz gibi dışları yeşil  içleri kızıl yarı mühtedi İslamcılardır.

On üçüncüsü: Kafkasyadan gelmiş Tat  Yahudileridir, kendilerini Müslüman gösteriyorlar.

On dördüncüsü: ABD’de yuvalanmış olan bir kısım Protestanlardır  ki, kendilerine Evangelist adını takmışlardır. Bunlar İslamı ve Müslümanları yer yüzünden kazımaya kaldırmaya ahd etmişlerdir. Yahudilerden daha  siyonisttirler.

On beşincisi: İslamı,  Kur’anı, mukaddesatı şahsî menfaatlerine, nüfuz ve prestijlerine alet eden, saf  Müslümanları kaz gibi yolan, inek gibi sağan;   rezil, sefil, beyinsiz, ahlaksız , riyakar, alçak   din sömürücüleridir.

On altıncısı:  Meşreblerini, cemaatlerini, parçalarını,  gruplarını ve sektlerini; İslamın, Ümmet  birliğinin üzerinde gören militan, fanatik, cahil, ufuksuz, beyinleri  yıkanmış  holigan sekter düşüncelilerdir.

On yedincisi:  Gerçekten Müslüman olan, lakin kültürü, ilmi, irfanı, firaseti,  ufuk genişliği İslamı ve Ümmeti temsil etmeye müsait  olmadığı halde temsilcilik ve liderlik  taslayan  kendini beğenmiş   güdük yetersizlerdir.

On sekizincisi:  Afgan olmadığı halde  Afganlık taslayan, Şiî olduğu halde Sünnî görünen, Masonluğun en azılı locasına yazılan, ihtilalci aktivisit entrikacı,  İngiliz ajanı   Blunt’la  işbirliği yaparak Sultan Abdülhamid’i devirmek isteyen, Bahailerle şüpheli ilişkileri olan    karışık ve bulaşık bir zatı İmam kabul edenler.

On dokuzuncusu:  Kur’anın “Allah katında din İslamdır” ayetine taban tabana zıt olan “Halen dünyada üç hak İbrahimî din vardır, bunların üçünün mensupları da ehl-i necat ve ehl-i Cennettir” diyen fırkanın dâileri. 

Yirmincisi: Kur’anın kesin ayetine ve uyarısına rağmen azılı İslam ve Kur’an düşmanlarını dost ve velî (idareci) edinen, onlarla işbirliği yapanlar.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Site en altı
yukarı çık